TrustedTablets ✔️ Antidepresanlar

 • Anafranil

  Clomipramine10/25/50mg

  Generic Anafranil is used for treating obsessive-compulsive disorder (OCD).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.62
 • Aventyl

  Nortriptyline25mg

  Generic Aventyl is prescribed for the relief of symptoms of depression. It is one of the drugs known as tricyclic antidepressants.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.83
 • Aygestin

  Norethindrone Acetate5mg

  Generic Aygestin is used for treating certain menstrual problems or uterine problems (eg, abnormal bleeding, endometriosis).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.70
 • Celexa

  Citalopram Hydrobromide20mg

  Generic Celexa is used for treating depression.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.86
 • Cymbalta

  Duloxetine20/30/40/60mg

  Generic Cymbalta is used for treating depression and generalized anxiety disorder. It is also used for managing pain caused by fibromyalgia and diabetic peripheral neuropathy (DPNP).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.82
 • Desyrel

  Trazodone25/50/100mg

  Generic Desyrel is used for treating depression.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.59
 • Dosulepin

  Dosulepin25/50/75mg

  Dosulepin antidepresanlar denilen bir ilaç grubuna aittir. Dosulepin depresyonu tedavi etmek için kullanılır ve ayrıca endişe duygularını azaltmaya yardımcı olabilir. Bu ilaç sadece diğer ilaçların uygun olmadığı tespit edildiğinde kullanılacaktır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.48
 • Effexor XR

  Venlafaxine37.5/75/150mg

  Generic Effexor Extended-Release is used for treating depression, panic disorder, generalized or social anxiety disorder.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.67
 • Elavil

  Amitriptyline10/25/50/75mg

  Generic Elavil is prescribed for the relief of symptoms of mental depression. It is a member of the group of drugs called tricyclic antidepressants.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.69
 • Fluoxetine

  Fluoxetine10/20/40/60mg

  Fluoxetine, santral nöronlarda serotonin geri alımını inhibe eden (SSRI) bir antidepresandır. Bu ilacın çalışma mekanizması hala tamamen anlaşılmış değildir. Merkezi sinir sistemindeki sinir hücrelerinin arasındaki iletişimi olumlu bir şekilde etkilediği ve/veya beyindeki kimyasal dengeyi tamir ettiği düşünülür. Fluoxetine, majör depresif bozukluk, bulimia nervoza (yeme bozukluğu), obsesif-kompülsif bozukluk, panik bozukluk ve premenstrüel disforik bozukluk (PMS) tedavilerinde kullanılır. Fluoxetine bazen olanzapin (Zyprexa ) adlı ilaçla birlikte bipolar bozukluktan (manik depresif hastalık) kaynaklanan depresyon tedavisinde kullanılır. Bu kombinasyon, en az 2 ilacın semptomların tedavisinde başarısız olduğu bir depresyon tedavisinde de kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.24
 • Lexapro

  Escitalopram5/10/20mg

  Generic Lexapro is used for treating depression and generalized anxiety disorder.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.69
 • Luvox

  Fluvoxamine50/100mg

  Generic Luvox is an antidepressant in a group of drugs called selective serotonin reuptake inhibitors (SSRIs). It is used for treating social anxiety disorder or obsessive-compulsive disorder (OCD).
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.11
 • Melatonin

  Melatonin3mg

  İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.38
 • Pamelor

  Nortriptyline25mg

  Generic Pamelor is in a group of drugs called tricyclic antidepressants. It is used for treating depression.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.75
 • Paxil

  Paroxetine10/20/30/40mg

  Paxil jenerik ilaç depresyon veya obsesif kompulsif bozukluk (OKB) tedavisinde kullanılır. Panik bozukluk, posttravmatik stress bozukluğu (PTSB), jeneralize anksiyete bozukluğu veya sosyal anksiyete bozukluğu tedavisinde de kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.73
 • Paxil CR

  Paroxetine12.5/25/37.5mg

  Generic Paxil Controlled-Release is used for treating depression, panic disorder, or social anxiety disorder. It may also be used to treat premenstrual dysphoric disorder (PMDD), a severe form of premenstrual syndrome.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.54
 • Priligy

  Dapoxetine30/60/90mg

  Jenerik Priligy erken boşalmanın tedavisinde kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.72
 • Pristiq

  Desvenlafaxine50/100mg

  Generic Pristiq is an antidepressant in a group of drugs called selective serotonin and norepinephrine reuptake inhibitors (SNRIs). Generic Pristiq affects chemicals in the brain that may become unbalanced and cause depression. Generic Pristiq is used to treat major depressive disorder.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.81
 • Remeron

  Mirtazapine7.5/15/30mg

  Generic Remeron (Mirtazapine) bir antidepresandır. Santral sinir sistemindeki sinir hücreleri arasındaki iletişimi olumlu olarak etkilediği ve / veya beyindeki kimyasal dengesini sağladığı düşünülmektedir. Mirtazapine majör depresif bozukluğun tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.62
 • Sinequan

  Doxepin10/25/75mg

  Generic Sinequan is in a group of drugs called tricyclic antidepressants. It is used for treating depression and anxiety.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.48
 • Tofranil

  Imipramine25/75mg

  Generic Tofranil is used for treating depression. It is also used in some children to help reduce bedwetting. It works by increasing the activity of certain chemicals in the brain that help elevate mood.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.48
 • Wellbutrin SR

  Bupropion150mg

  Generic Wellbutrin Sustained-Release antidepresan bir türüdür. Sigara bırakma yardımı olarak da çok etkili ilaçtır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.86
 • Zoloft

  Sertraline25/50/100mg

  Zoloft (sertralin), seçici serotonin geri alım inhibitörleri (SSRI'lar) adı verilen bir grup ilaçta bulunan bir antidepresandır. Sertralin'in çalışma şekli hala tam olarak anlaşılamamıştır. Santral sinir sistemindeki sinir hücreleri arasındaki iletişimi olumlu olarak etkilediği ve / veya beyindeki kimyasal dengesini sağladığı düşünülmektedir. Zoloft depresyon, obsesif kompulsif bozukluk, panik bozukluk, anksiyete bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) ve adet öncesi disforik bozukluk (PMDD) tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.43

Ülke, dil ve para birimi

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

 • Günaydın:
  Generic V beklendiği gibi, iyi birşeyi daha iyi yapıyor, ve fiyatı da sürekli kullanılabilecek seviyelerde. Performans endişesini ortadan kaldırıyor !
  Yardımınız için teşekkür ederim. - Saygılar, Steve

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time