TrustedTablets ✔️ Antiparazitik

 • Acticin

  Permethrin30g

  Generic Acticin cream is used to treat scabies.
  Daha Fazla Bilgi

  € 11.87
 • Albenza

  Albendazole400mg

  Generic Albenza - geniş bir etki yelpazesine sahip anthelminthic bir ilaçtır. Patojenik protozoalar, larvalara, yumurtalara ve yetişkin formlara karşı aktiftir. Parazitlerin bağırsak ve doku biçimlerini etkiler. Belirtilen Nematodlar için kullanılır: ascariasis, enterobiyoz, ankilostomiasis, non-carotidosis,, trichinosis, teniosis, opisthorchiasis, clonorchiasis; Strogyloidoses;Larva Domuz tenyası biçiminden (Taenia solium) kaynaklanan nöroystystercosis; Larva Köpek tenyası(Echinococcus granulosus) biçiminden kaynaklanan ; karaciğer, akciğerler, periton ekinokoku (Echinococcosis); Giardiyaz; Toxocaroses; Göçen Kutanöz Larvalar (Cutaneous Larva Migrans).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.57
 • Aralen

  Chloroquine Phosphate250/500mg

  Jenerik Aralen (klorokin), insan vücudunun kırmızı kan hücrelerindeki parazitlerin büyümesine müdahale ederek çalışan bir sıtma ilacıdır. 
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.66
 • Dicaris Adult®

  Levamisole150mg

  Dicaris Adult® güçlü immünomodülatör aktiviteye sahip, imidazotiyazol türevlerinin sınıfına ait sentetik bir antihelminthiktir. Dermatoloji pratiğinde, siğil ve cüzzam gibi enfeksiyonlardan liken planus ve Behçet hastalığı gibi enflamatuar dermatozlara kadar çeşitli dermatozların tedavisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Daha Fazla Bilgi

  € 3.80
 • Dicaris® Children

  Levamisole50mg

  Dicaris® Çocuk - 50 mg Levamisole içeren anti-helmint tabletler. Bu antiparaziter ilaç solucanın kasındaki enzim aktivitesini baskılayarak felce ve ölüme neden olarak çalışır. Bu enfeksiyonu tedavi eder.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.58
 • Lariam

  Mefloquine250mg

  Lariam, parazitlerden kaynaklanan bir hastalık olan sıtmayı tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç, insan vücudunun kırmızı kan hücrelerindeki parazitlerin büyümesine müdahale ederek çalışır. Sıtmaya neden olan parazitler, genellikle sivrisinek ısırmasıyla vücuda girer. Generic Lariam da sıtma önlemek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 8.93
 • Melatonin

  Melatonin3mg

  İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.42
 • Stromectol

  Ivermectin3/6/12mg

  Generic Stromektol bir anti-parazit ilaçtır. Vücuttaki bazı paraziter organizmaların ölümüne neden olur ve onlardan kaynaklanan enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Ivermectin sadece insanı değil domuzları, sığırları, atları ve koyunları da tedavi etmek için kullanılır. Mart 1997'de insanlarda strongyloidiasis tedavisi için onay aldı.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.85
 • Vermox

  Mebendazole100mg

  Generic Vermox (Mebendazole) is used for treatment of certain worm infections (eg, pinworm, roundworm, whipworm, hookworm). Mebendazole is an anthelmintic agent. It works by killing sensitive worms and causing them to be expelled from the body.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.77
 • Vibramycin

  Doxycycline100mg

  Generic Vibramycin bazı bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılırdır. Akne veya bazı amip enfeksiyonları tedavi etmek için diğer ilaçlarla birlikte kullanabilir. 4'den daha az ay süreyle Sıtma virüslü alanları ziyaret edecek yolcular sıtma belirli türdeki önlemek ve maruz kaldıktan sonra şarbon ilerlemesi önlemek veya yavaşlatmak için kallanabilir. Generic Vibramycin tetrasiklin antibiyotiktir. O bakterilerin gelişimini yavaşlatarak bağışıklık sistemine onları yok etmesine izin verirdir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.48

Ülke, dil ve para birimi

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

 • Selamlar.
  sadece hızlı ve etkili hizmetiniz için teşekkürler demek istedim.. Tabletler bugün sağlıklı bir şekilde verilen zamanda elime geçti.. Adresinizi başkalarına da verdim, bilmiyorum kullandılar mı veya kullanmadılar mı..
  Saygılar... ve mutlu St.Patrick günü, Fransadaki bir İrlandalıdan.. - Kieran

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time