TrustedTablets ✔️ Antiviraller

 • Aralen

  Chloroquine Phosphate250/500mg

  Jenerik Aralen (klorokin), insan vücudunun kırmızı kan hücrelerindeki parazitlerin büyümesine müdahale ederek çalışan bir sıtma ilacıdır. 
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.72
 • Betadine

  Providone-iodine10% 15g

  Betadine krem, küçük yara ve enfeksiyonların tedavisinde ve bakterilerin yok edilmesinde kullanılır. Betadine krem, antiseptik bir karışımdır. Hassas bakterileri yok ederek etkisini gösterir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 14.48
 • Daklinza

  Daclatasvir60mg

  Generic Daklinza Hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Daklatasvir, sirozlu yetişkinlerdeki genotip 3 kronik hepatit C’yi tedavi eder. Bu ilaç sofosbuvir adı verilen diğer bir ilaç ile birlikte verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 9.24
 • Efavirenz-Emtricitabine-Tenofovir

  Efavirenz-emtricitabine-tenofovir600mg + 200mg + 300mg

  Efavirenz-Emtricitabine-Tenofovir is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.
  Daha Fazla Bilgi

  € 11.21
 • Famvir

  Famciclovir250/500mg

  Geneeristä Famvir-lääkettä käytetään hoidettaessa vyöruusuinfektiota. Sitä käytetään myös uusiutuvan herpes-ihotulehduksien hoidossa potilailla, joilla on myös HIV-infektio. Famvir-lääkettä käytetään uusiutuvan huuliherpeksen ja uusiutuvan sukupuoliherpeksen hoitoon tai tukahduttamiseen potilailla, joilla on heikentynyt immuunijärjestelmä.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.10
 • Hepcinat® LP

  Ledipasivir + Sofosbuvir90mg + 400mg

  Hepcinat LP® hepatit"C"için müthiş bir çözümdür. Ledipasvir, sofosbuvir ile kombinasyon halinde hepatit C'nin tedavisi için gerekli kompleksi oluşturmaktadır. Şimdi virüsü durdurmak ve virüsün yayılmasını ortadan kaldırmak için sadece bir ilaç gerekiyor. Vücutta hepatit C virüsünün yayılımına karışan Hepcinat lp®, lepidavir ve sofosbuvir'in özelliklerini birleştiren, NS5A ve NS5B iki tip proteini aynı anda bastırabilen eşsiz bir ilaçtır,
  Daha Fazla Bilgi

  € 25.87
 • Kaletra

  Lopinavir + Ritonavir200mg + 50mg

  Kaletra, lopinavir ve ritonavirin bileşimini içerir. Lopinavir ve ritonavir, insan immün yetmezlik virüsü (HIV) hücrelerinin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral ilaçlardır. Lopinavir ve ritonavir (Kaletra), edinilmiş immün yetmezlik sendromuna (AIDS) yol açan HIV'nin tedavisinde kullanılan bileşim bir ilaçtır. Bu ilaç, HIV ya da AIDS'e çare değildir. 
  Daha Fazla Bilgi

  € 279.42
 • Melatonin

  Melatonin3mg

  İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.46
 • Natdac®

  Daclatasvir60mg

  Natdac®, karaciğer hücreleri (hepatositler) içindeki hepatit C virüsünün replikasyonunda kullanılan ve dolayısıyla virüsün enfekte hepatositlere kanın girmesini önleyen viral (hepatit C virüsü) protein NS5A'nın bir inhibitörüdür. Bu etki sayesinde virüsün vücutta yayılmasını önlemek mümkündür. Natdac® (daсlatasvir), hepatit C virüsüne (HCV) karşı oldukça spesifik bir doğrudan etki maddesidir ve insan immün yetmezlik virüsü (HIV) dahil olmak üzere diğer RNA ve DNA içeren virüslere karşı belirgin bir aktivitesi yoktur. HCV replikasyonu için gerekli olan çok işlevli bir protein olan yapısal olmayan protein 5A'nın (NS5A) bir inhibitörü olarak Natdac®, virüs-viral RNA replikasyonu ve virion asamblajının yaşam döngüsünün iki aşamasını bastırır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 8.32
 • Primaquine

  Primaquine7.5mg

  Primaquine parazitlerin neden olduğu bir hastalık olan sıtmayı tedavi etmek veya önlemek için kullanılan bir ilaçtır. Primaquine vücuttaki parazitlerin büyümesine müdahale ederek çalışır. Primaquine bu hastalığın vivax formu ile enfekte olmuş kişilerde sıtmanın geri gelmesini önlemek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.36
 • Rebetol

  Ribavirin200mg

  Generic Rebetol is used for treating hepatitis C infection in certain patients when used in combination with interferon.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.39
 • Reyataz

  Atazanavir300mg

  Atazanavir İnsan İmmün Yetmezlik Virüsünün (HIV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Atazanavir Edinsel İmmün Yetmezlik Sendromuna (AIDS) neden olabilen virüs olan HIV'i tedavi etmek için diğer ilaçlarla birlikte kullanılır. Atazanavir HIV veya AIDS için bir tedavi değildir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.62
 • Symmetrel

  Amantadine100mg

  Generic Symmetrel is an antiviral. It is used to prevent or treat certain influenza (flu) infections (type A). It may be given alone or along with flu shots. Generic Symmetrel will not work for colds, other types of flu, or other virus infections. This medicine is also used to treat Parkinson's disease and other movement disorders.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.15
 • Tenofovir-Disoproxil Fumarate

  Tenofovir-disoproxil Fumarate300mg

  Tenofovir-Disoproxil Fumarate is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) or hepatitis B virus cells from multiplying in your body. It is used to treat HIV, which causes the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). It is not a cure for HIV or AIDS. Tenofovir is also used to treat chronic hepatitis B.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.59
 • Tenofovir-Emtricitabine

  Tenofovir+emtricitabine300mg + 200mg

  Tenofovir-Emtricitabine ilaç, HİV (İnsan Bağışıklık Yetmezlik Virüsü) hücrelerin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Tenofovir-Emtricitabine ilaç, edinsel bağışıklık yetmezlik sendromununa (AIDS) sebep olan HİV tedavisinde kullanılır. Bu ilaç HIV veya AIDS için çare değildir. Tenofovir-Emtricitabine ilaç, HIV bulaşma riskini azaltmak için güvenli seks pratikler ile birlikte kullanılır. Tenofovir-Emtricitabine ilacı bu amaçla kullanıyorsanız, HIV negative olmalısınız. Bu ilaç hastakıltan korumayı sağlamayabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.85
 • Valtrex

  Valacyclovir0.5/1g

  Generic Valtrex zona (herpes zoster), soğuk yaraları (ateş kabarcıklar veya herpes labialis) tedavi etmek ve normal bağışıklık sistemine sahip olan hastalarda genital herpesi tedavi etmek veya önlemek için kullanılırdır. HIV enfeksiyonu olan hastalarda genital herpesi bastırmak için da kullanılırdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.07
 • Velpanat®

  Velpatasvir + Sofosbuvir100mg + 400mg

  Velpanat® - Natco Pharma'dan hepatit C tedavisi için yeni bir evrensel ilaçtır. Sofosbuvir ve velpatasvir'in birleşimidir. Sofosbuvir ve velpatasvir hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral ilaçlardır. Velpanat® ayrıca HCV genotipi 1, 2, 3, 4, 5 veya 6 olan yetişkinlerde kronik hepatit C'yi tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 48.05
 • Viramune

  Nevirapine200mg

  Viramune İnsan Bağışıklık Yetmezliği Virüsünün (HIV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Viramune Edinilmiş Bağışıklık Eksikliği Sendromuna (AIDS) neden olabilen virüs olan HIV'i tedavi etmek için kullanılır. Bu ilaç, HIV veya AIDS için bir tedavi değildir ve HIV'i önlemek için kullanılmamalıdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.03
 • Zovirax

  Acyclovir200/400/800mg

  Generic Zovirax antiviral ilaçtır. O herpes virüsünün büyümesini ve yayılmasını yavaşlatırken vücut enfeksiyonla mücadele edebilir. Acyclovir herpesi tam tedavi edemem ama enfeksiyon belirtileri azaltabilir. Acyclovir herpes virüslerinin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılırdır. Genital herpes, uçuk, zona, ve suçiçeği dahil olmak üzere herpes virüslerinin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılırdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.42

Ülke, dil ve para birimi

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

 • Selamlar.
  sadece hızlı ve etkili hizmetiniz için teşekkürler demek istedim.. Tabletler bugün sağlıklı bir şekilde verilen zamanda elime geçti.. Adresinizi başkalarına da verdim, bilmiyorum kullandılar mı veya kullanmadılar mı..
  Saygılar... ve mutlu St.Patrick günü, Fransadaki bir İrlandalıdan.. - Kieran

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time