Cerrahi

 • Apixaban

  Apixaban 2.5/5mg

  Apixaban, atriyal fibrilasyon adı verilen kalp ritmi bozukluğu olan kişilerde felç veya kan pıhtılaşması riskini azaltmak için kullanılır. Apixaban, yeni kalça veya diz protezi ameliyatı geçirmiş kişilerin bacaklarında ve akciğerlerinde kan pıhtılaşması riskini azaltır. Apixaban, bacaklarınızdaki (DVT - derin ven trombozu) veya akciğerlerdeki (pulmoner emboli) damarlarındaki kan pıhtılarını tedavi eder ve tekrar oluşma riskini azaltır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 162.96
 • Atarax

  Hydroxyzine 10/25mg

  Atarax jenerik ilaç, anksiyete tedavisinde, sedatif olarak pre-medikasyonda veya genel anesteziden sonra, urtiker ve kontakt dermatit dahil olmak üzere belli alerjik koşullarından kaynaklanan kaşıntı tedavisinde kullanılır. HİDROKSİZİN (etken madde) bir antihistamindir. Bu ilaç alerji tedavisinde kullanmamakta olup alerji belirtilerinin giderilmesinde, ayrıca, gerginlik tedavisinde de kullanılır. Bu ilaç, cerrahi operasyon öncesinde diğer ilaçlar ile kullanarak premedikasyon olarak kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 9.81
 • Betadine

  Providone-iodine 10% 15g

  Betadine krem, küçük yara ve enfeksiyonların tedavisinde ve bakterilerin yok edilmesinde kullanılır. Betadine krem, antiseptik bir karışımdır. Hassas bakterileri yok ederek etkisini gösterir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 380.01
 • CellCept

  Mycophenolate Mofetil 250/500mg

  Generic CellCept is used for preventing organ rejection following kidney, liver or heart transplants. This medicine is used in combination with other medicines.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 67.87
 • Cyclogyl

  Cyclopentolate 1% 5ml

  Generic Cyclogyl is used for dilating the eye before an exam or surgery and preventing the eye from focusing.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 162.75
 • Cyklokapron

  Tranexamic Acid 250/500mg

  Generic Cyklokapron is used for short-term use (2 to 8 days) for reducing or preventing excessive bleeding and reducing the need for blood clotting factor transfusions during or after tooth extractions in patients with hemophilia.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 79.59
 • Dilantin

  Phenytoin 100mg

  Generic Dilantin is used for treating tonic-clonic (grand mal) and partial seizures. It is also used to prevent and treat seizures that may occur during or after brain or nervous system surgery.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 13.57
 • Emla

  Lidocaine + Prilocaine 5g

  Emla krem lidokain ve prilokain içeren bir local anesteziktir (hissizleştirme ilacı). Vücudunuzdaki sinir sinyallerini engelleme yoluyla çalışır. Emla krem normal sağlıklı cildi veya penis ya da vajinanın membrane yüzeyini hissizleştirmede kullanılır. Emla sizi bu bölgelerdeki küçük cerrahi operasyonları veya tıbbi prosedürlere hazırlar.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 678.73
 • Imuran

  Azathioprine 50mg

  Generic Imuran is used for preventing kidney transplant rejection along with other medicine. It may also be used to treat signs and symptoms of active rheumatoid arthritis.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 25.80
 • Lotemax

  Loteprednol 0.5% 5ml

  Generic Lotemax is used for treating swelling, itching, redness, or irritation of the eye caused by bacterial or viral infections, surgery, or certain allergies.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 407.22
 • Melatonin

  Melatonin 3mg

  İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 22.63
 • Mucopain®

  Bemzocaine 20% 15g

  Mucopain Gel, %20 Benzocaine I.P.'yi içeren su ile karışabilir bir bazda lokal anastezik olan, bir ağrı kesici olarak kullanılır. Bu cilt tahrişleri, boğaz ağrısı, güneş yanığı, diş çıkarma ağrıları, vajinal veya rektal tahriş, batık ayak tırnakları, hemoroit, pamukçuk, diş eti hastalıkları, ağız / diş eti sakatlığı vb. neden olduğu ağrıyı hafifletir. Ağrılı bölgeyi uyuşarak çalışır. Acı, Ağrı, Sızılar, Egzama, Kaşıntı, Ağız ve faringeal mukoza zarlarının lokal anestezisi. Mucopain Gel aynı zamanda Acı, Ağrı, Sızılar, Egzama, Kaşıntı, Ağız ve faringeal mukoza zarlarının, Anal kaşıntı, Kesikler, Böcek ısırıklarından kaşınma, tahriş, Deri çatlakları vb. lokal anestezisi için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 338.86
 • Neoral

  Cyclosporine 25/50/100mg

  Generic Neoral is used for preventing the rejection of organ transplants (kidney, liver, and heart). This medicine is also used to treat psoriasis and rheumatoid arthritis in certain patients.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 81.47
 • Orahelp®

  Choline Salicylate, Lignocaine 8.5% + 2% 15g

  Orahelp® antiseptik bir oral jeldir. Çeşitli ağız ülseri tipleri için etkili bir ilaçtır.  İlacın spesifik endikasyonlar ağızdaki ülserler, diş ağrıları ve ağızdaki aşınmalardır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 325.68
 • Prograf

  Tacrolimus 0.5/1/5mg

  Generic Prograf is used for preventing organ rejection in patients following liver, kidney or heart transplant. It may be used along with other medicines.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 113.54
 • Protopic

  Tacrolimus 0.03% 10/0.1% 10g

  Protopic bağışıklık sistemini baskılayıcı bir ilaçtır. Vücudunuzun bağışıklık sistemini azaltarak etkisini gösterir. Topik (deriye uygulanan) Protopic, ciddi atopik dermatit (egzama) durumlarının tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 678.73
 • Tapazole

  Methimazole 5/10mg

  Generic Tapazole iprevents the thyroid gland from producing too much thyroid hormone. Generic Tapazole is used to treat hyperthyroidism (overactive thyroid). It is also used before thyroid surgery or radioactive iodine treatment.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 16.59
 • Toradol

  Ketorolac 10mg

  Toradol (ketorolac), steroid olmayan bir antienflamatuar ilaçtır. Ketorolac, vücutta iltihaplanma ve ağrıya neden olan hormonları azaltarak çalışır. Toradol, orta ile şiddetli ağrıyı tedavi etmek için kısa süreli (5 gün veya daha az) kullanılır. Herhangi bir aktif veya yakın zamanda kanama, kafa travması, mide ülseri, şiddetli böbrek hastalığı, kanama veya kan pıhtılaşması bozukluğu varsa, ameliyat olması planlanıyorsa, eğer hamileliğin sonundaysanız veya bir bebeği emziriyorsanız Toradol kullanmamalısınız.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 19.01
 • Urecholine

  Bethanechol 25mg

  Generic Urecholine, mesanenizi boşalması için harekete geçirir. Betanekol, ameliyat sonrası, doğum sonrası veya diğer durumlarda oluşabilecek idrar retansiyonunu (idrar yapmada zorlanma) tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 33.94
 • Xarelto

  Rivaroxaban 10/20mg

  Generic Xarelto (rivaroksaban) kan pıhtılarının oluşmasını önleyen bir antikoagülandır (kan sulandırıcı). Xarelto, akciğerlerde kan pıhtılarına (pulmoner emboli) sebep olabilen derin ven trombozu adı verilen kan pıhtısı türünü engellemek için kullanılır. Derin ven trombozu bazı cerrahi operasyonlardan sonra oluşabilir. Xarelto aynı zamanda atrial fibrilasyonu (kalp ritmi bozukluğu) olan kişilerde kan pıhtısı sebebiyle oluşabilecek inme riskini azaltmak için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 81.46
 • Xylocaine

  Lidocaine 2% 30g

  Generic Xylocaine is used for causing loss of feeling during dental or surgical procedures, labor, or delivery.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 226.13

Ülke, dil ve para birimi

 • Paketimi çoktan aldım, alırken de evede kimse olmadığı için paketi posta kutuma bırakamayacağını söyleyen ve evime getirmek isteyen kuryeyle biraz sorun yaşadım. Ama bu benim tercihimmiş.
  Malum evde her zaman birileri olmuyor, bu yüzden paketi işyerine getirttirdim. Sonrasında ise problem yaşamadım.
  4 tane ilave hap için başvurum vardı, ve bu da birkaç gün içinde havayolu postası üzerinden posta kutuma teslim edildi.
  Siz de benim gibi düşünüyorsanız bu işlemi başından yapmanızı öneririm, zira ekstra postalama maliyetine gerek yok. Hepsini aynı pakette göndertin
  Hepsi birarada, iyi hizmet. - Jan