TrustedTablets ✔️ Cilt Bakımı

 • A-ret®

  Tretinoin0.1% 20g

  Tretinoin topical (cilt için), akne tedavisinde, kaba yüz derisini yumuşatmak ve ince kırışıklıkların ve benekli cilt renklerinin görünümünü azaltmak için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 22.76
 • Acticin

  Permethrin30g

  Generic Acticin cream is used to treat scabies.
  Daha Fazla Bilgi

  € 12.93
 • Aczone

  Dapsone100mg

  Aczone, anti-enfektif bir ilaçtır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 72.40
 • Aldara

  Imiquimod5% 0.25g

  Generic Aldara (Imiquimod) topikal, dış siğillerin, kondiloma asuminatum adı verilen genital ve rektal bölgeler etrafında tedavi edilmesinde kullanılır. Vajina, penis veya rektum içindeki siğiller üzerinde kullanılmaz. Imiquimod ayrıca çok fazla güneşe maruz kalmanın neden olduğu aktinik keratoz (AK) denilen yüz ve kafa derisinin bir cilt durumunu tedavi etmek için kullanılır. Imiquimod, yüzeysel bazal hücreli karsinom (sBCC) adı verilen belirli cilt kanseri türlerini tedavi etmek için kullanılabilir. Imiquimod, vücudun siğillere neden olan virüslerle savaşmasına yardımcı olmak için bağışıklık sistemi üzerinde çalışır. Doğrudan virüsleri yok etmez. İmiquimod'un aktinik keratoz veya cilt kanseri için nasıl çalıştığı bilinmemektedir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 9.31
 • Aristocort

  Triamcinolone4mg

  Generic Aristocort reduces the actions of chemicals in the body that cause inflammation, redness, and swelling. It is used to treat the inflammation caused by a number of conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.00
 • Azelex

  Azelaic Acid20% 15g

  Generic Azelex is used for treating mild to moderate acne.
  Daha Fazla Bilgi

  € 15.52
 • Bactroban

  Mupirocin2% 5g

  Bactroban (mupirocin), bakterilerin cildinizde çoğalmasını önleyen bir antibiyotiktir. Bactroban topical (for use on the skin) impetigo veya deride bir “Staph” enfeksiyonu gibi deri enfeksiyonlarını tedavide kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 25.86
 • Benzac

  Benzoyl Peroxide2.5% 20g

  Generic Benzac gel is used for treating acne.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.76
 • Benzoyl

  Benzoyl Peroxide2.5% 20/5% 20g

  Generic Benzoyl gel is used for treating acne.
  Daha Fazla Bilgi

  € 9.51
 • Clindagel

  Clindamycin Phosphate1% 10g

  Clindagel (cilt için) yetişkinlerde ve en az 12 yaşında olan çocuklarda şiddetli sivilceleri tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 16.55
 • Contractubex

  Heparin Sodium + Allantoin + Onion Extract10g

  Generic Contractubex yara izlerinin her türü tedavi etmek için ilaçlarından en iyisidir. Bu deva, içeriden yaza izi dokusu oluşumunu önleyerek cilt iyileşme süreci kolaylaştırırdır. O kaşıntı, kızarıklık, epidermis gerginlik hissi engeller; cildi daha elastik ve yumuşak yaparak sakatlamış dokuları tedavi ederdir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 15.51
 • Contractubex®

  Heparin Sodium + Allantoin + Onion Extract20g

  Contractubex® yara izi tüm türleri tedavi etmek için yüksek etkili ilaçtır. İlaç cildin iyileşmesi ve içerinden yara izi azaltması yardımcı olurdur. O da aşırı yara izi dokusu oluşumunu önlemek, kızarıklık azaltmak için yardımcı olabilir, yara izini daha yumuşak ve elastikiyetini artırmak için da kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 103.49
 • Desonate

  Desonide0.05% 10g

  Desonate bir steroiddir. Vücutta enflamasyona neden olan maddelerin salınmasını engeller. Topik (deriye uygulanan) desonate, alerjik reaksiyonlar, egzama ve sedef hastalığı gibi belirli deri hastalıklarının neden olduğu enflamasyon ve kaşıntının tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 9.30
 • Differin

  Adapalen0.1% 15g

  Differin A vitaminine benzeyen lokal (cilt yüzeyine uygulanan bir ilaçtır. Cildin kendini yenilemesine yardımcı olur.
  Daha Fazla Bilgi

  € 13.65
 • Diprolene

  Betamethasone0.12% 20g

  Generic Diprolen steroiddir. Aktif bir bileşen olarak Betamethasone, vücut inflamasyonuna neden olan maddelerin salınmasını engeller. Betametazon topikal (cilt için) egzama, sedef hastalığı veya alerjik reaksiyonlar gibi çeşitli cilt koşullarının neden olduğu iltihap ve kaşıntıyı tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 5.17
 • Droxia

  Hydroxyurea500mg

  Generic Droxia is used for treating skin cancer, cancer of the ovary or chronic myelocytic leukemia that is recurrent, has spread or cannot be helped with surgery. It may also be used with radiation to control skin cancers of the head and neck.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.09
 • Efudex

  Fluorouracil1% 10g

  Jenerik Efudex, cilt hücrelerinin büyümesine engel olur. Floroürasil, anormal cilt hücreleri gibi en hızlı büyüyen hücrelerin ölümüne yol açarak etki gösterir. Topikal (cilde uygulanan) Floroürasil, cildin pullu ve aşırı büyümüş kısımlarını (aktinik veya solar keratozlar) tedavi etmek için kullanılır. Topikal floroürasil aynı zamanda yüzeysel bazal hücreli karsinom tedavisinde de kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 20.69
 • Elocon

  Mometasone5g

  Generic Elocon is used to treat the inflammation and itching caused by a number of skin conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.35
 • Emla

  Lidocaine + Prilocaine5g

  Emla krem lidokain ve prilokain içeren bir local anesteziktir (hissizleştirme ilacı). Vücudunuzdaki sinir sinyallerini engelleme yoluyla çalışır. Emla krem normal sağlıklı cildi veya penis ya da vajinanın membrane yüzeyini hissizleştirmede kullanılır. Emla sizi bu bölgelerdeki küçük cerrahi operasyonları veya tıbbi prosedürlere hazırlar.
  Daha Fazla Bilgi

  € 20.69
 • Fastum® gel

  Ketoprofen2.5% 30g

  Fastum Gel ketoprofen adı verilen bir ilaç içerir. Fastum Gel Steroid Olmayan Antiinflamatuar İlaçlar (NSAID'ler) adı verilen bir ilaç grubuna aittir. Bunlar enflamasyonu azaltır ve ağrıyı hafifletir. Fastum Gel, yumuşak doku yaralanmalarında ve akut strai ağrılarını hafifletmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.34
 • Fusiderm B

  Betamethasone + Fusidic Acid10g

  Fusiderm B cream is indicated for the treatment of eczematous dermatoses including atopic eczema, infantile eczema, stasis eczema, contact eczema and seborrhoeic eczema when secondary bacterial infection is confirmed or suspected.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.34
 • Grifulvin

  Griseofulvin250mg

  Generic Grifulvin is used for treating fungal infections of the scalp, body, foot (athlete's foot), nails, thigh (jock itch), or hair follicles (barber's itch).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.70
 • Heximar® Ointment

  Calcipotriol15g

  Heximar® Merhem, yetişkinlerde ve 6 yaşın üzerindeki çocuklarda plak sedef hastalığının tedavisinde kullanılan sentetik bir D vitamini türevidir. Deri hücrelerinin büyüme hızını düşürür, böylece psoriatik durumu kontrol eder. Tek başına veya diğer ilaçlarla kombinasyon halinde kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 36.21
 • Ilosone

  Erythromycin250/500mg

  Generic Ilosone is used to treat many kinds of infections and to prevent ''strep'' infections in patients with a history of rheumatic heart disease who may be allergic to penicillin.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.63
 • Isofair®

  Isotretinoin10/20/30/40mg

  Isofair, kırmızı bir renkte özel bir yumuşak jel kapsülüdür. Bunlar, sivilcelerin yanı sıra bu türdeki diğer problemleri de cilt üzerinde tedavi etmek için tasarlanmıştır. Bu ilacın aktif maddesi, A vitamini, izotretinoin sentetik bir analogudur. Tabletler, öncelikle yağ bezlerinin işleyişinden sorumlu olan insan genleri üzerinde hareket ederler. Bu ilacın kullanımı sonucunda sebum sekresyonunda belirgin bir azalma olur. Bu, sorunlu bölgelerdeki sivilcenin tamamen nötralizasyonuna yol açar. Buna ek olarak, Isofair ayrıca tedavi sürecini önemli ölçüde hızlandıran rejeneratif özelliklere de sahiptir. Cilt üzerindeki akne ve diğer patolojiler ortadan kalkmaya başlar başlamaz, ilaç bileşenlerinin integümental sistemdeki etkisinin bir sonucu olarak, metabolizma aktive olur. Tüm bunlar, en ufak bir sorun işareti olmadan derinin etkilenen bölgelerinin en hızlı şekilde iyileşmesine yol açar. Bu Generic Accutan, Johnlee Pharmaceuticals adlı bir Hint ilaç şirketi tarafından üretilmektedir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.55
 • Isotroin®

  Isotretinoin10/20/30mg

  Pek çok genç ve bazı yetişkinler, çoğu reçetesiz akne ürünleriyle tedavi edebilecekleri sivilcelerden şikayetçidirler. Şiddetli akne ile mücadele - özellikle kistik akne, yara izine yol açabilir - bazen A vitamininin bir türevi olan izotretinoin olarak bilinen güçlü bir reçeteli ilaç gerektirir. ABD'deki eczaneler ilaç üreticisi Hoffman-LaRoche tarafından üretilen Accutane markası altında isotretinoin satmaktadır. Hindistan merkezli bir şirket olan Cipla Ltd., aynı zamanda isotretinoin içeren Hindistan ve Yunanistan'da da ilaç üretmektedir. Isotroin markası altında pazarlanan jel kapsüller mevcuttur. Generic Accutane Capsules (Isotroin), son derece güçlü ve güçlü akne-kontrol edici bir ilaçtır, özellikle kistik akne ve akne conglobata başta olmak üzere, tedaviye dirençli olan şiddetli nükasit nodüler aknesi tedavi etmek için kullanılır. Nodüller, çapı 5 mm veya daha büyük olan inflamatuar lezyonlardır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.91
 • Lamisil

  Terbinafine1% 10g

  Generic Lamisil Cream is used for treating fungal infections of the fingernails and toenails.
  Daha Fazla Bilgi

  € 8.27
 • Melatonin

  Melatonin3mg

  İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.46
 • Mentax

  Butenafine1% 15g

  Generic Mentax is used for treating certain fungal infections of the skin.
  Daha Fazla Bilgi

  € 8.62
 • Micatin

  Miconazole2% 15g

  Miconazole merhem cilt mantar enfeksiyonları atlet ayağı, jock kaşıntı, ringworm, tinea versicolor (cildi renksiz bir mantar) gibi ve cilt maya enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Undesilenik asit, mantarın büyümesini engelleyerek çalışan bir yağ asididir. Bu üründeki çinko, bu tip mantar enfeksiyonlarının tahriş ve şişmesini azaltarak çalışır. Bu ürün kafa derisi veya tırnak mantar enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılmamalıdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 9.30
 • Micogel®

  Miconazole2% 15g

  Micogel® dermatolojide kullanılan antifungal ilaç grubuna aittir. İlacın ana aktif maddesi miconazole nitrattır. Bu bir antifungal ilaçtır, bir imidazol türevidir. Çeşitli mantarların yanı sıra, maya benzeri ve diğer patojenik mantarlara karşı fungisidal aktiviteye sahiptir ve steroid fungal membranların inşası için önemli olan amino asitlerin biyosentezine müdahale edebilmektedir. Sonuç olarak, bariyer koruması bozulur, mantar ölür. Ayrıca gram-negatif ve gram-pozitif bakteriler üzerinde bir antibakteriyel etki üretir. Micogel® bunun bir hiperosmolar etkisi vardır, sonuç olarak, kullanımı, bir anti-eksüdatif etkisi üretir. Micogel® Cilt, ayak, tırnak mantar enfeksiyonlarının lokal tedavisinde kullanılır. Etkinlik: Gram-pozitif mikroorganizmaların ve onikomikozun neden olduğu süperinfeksiyon ile etkilidir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 68.98
 • Mucopain®

  Bemzocaine20% 15g

  Mucopain Gel, %20 Benzocaine I.P.'yi içeren su ile karışabilir bir bazda lokal anastezik olan, bir ağrı kesici olarak kullanılır. Bu cilt tahrişleri, boğaz ağrısı, güneş yanığı, diş çıkarma ağrıları, vajinal veya rektal tahriş, batık ayak tırnakları, hemoroit, pamukçuk, diş eti hastalıkları, ağız / diş eti sakatlığı vb. neden olduğu ağrıyı hafifletir. Ağrılı bölgeyi uyuşarak çalışır. Acı, Ağrı, Sızılar, Egzama, Kaşıntı, Ağız ve faringeal mukoza zarlarının lokal anestezisi. Mucopain Gel aynı zamanda Acı, Ağrı, Sızılar, Egzama, Kaşıntı, Ağız ve faringeal mukoza zarlarının, Anal kaşıntı, Kesikler, Böcek ısırıklarından kaşınma, tahriş, Deri çatlakları vb. lokal anestezisi için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 206.97
 • Neoral

  Cyclosporine25/50/100mg

  Generic Neoral is used for preventing the rejection of organ transplants (kidney, liver, and heart). This medicine is also used to treat psoriasis and rheumatoid arthritis in certain patients.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.10
 • Nizoral

  Ketoconazole2% 15g

  Generic Nizoral is used for treating fungal infections.
  Daha Fazla Bilgi

  € 8.28
 • Nizoral Shampoo

  Ketoconazole2.00% 100ml

  Nizoral adlı temel bileşeni olan Nizoral şampuan, mantarın yol açtığı enfeksiyonlara karşı savaşırken antifungal bir ilaçtır. Ketoconazole, el veya ayak tırnaklarının tedavisi için tasarlanmamıştır. Bu ilaç, prostat kanseri veya Cushing sendromunun tedavisinde de kullanılmamalıdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.34
 • Jenerik One-alpha

  Alfacalcidol0.25/0.5mcg

  Alfacalcidol kalsiyum dengesinin ve kemik metabolizmasının düzenlenmesinde önemli fonksiyonları yerine getiren D Vitamininin aktif bir metabolitidir. Alfacalcidol karaciğerdeki enzim 25-hidroksilaz tarafından sistemik ve lokal D hormonu hareketleri için osteoblastlarda aktif hale getirilen Vitamin D-hormon analogudur. Örneğin bağırsak, kemik, paratiroidler, kas ve beyin üzerine pleiotropik etkilerin benzersiz bir paterne sahiptir. Alfacalcidol düz vitamin D'ye (kolekalsiferol) göre üstündür çünkü sonuncu böbrek aktivasyonu negatif bir geribildirim mekanizması ile düzenlenir. Alfacalcidol, osteoporoz tedavisinde yaygın olarak kullanılmasına rağmen, kemikteki etki mekanizması tam olarak anlaşılamamıştır. Alfacalcidol bağırsak kalsiyum (Ca) emilimini uyarır, idrar Ca atılımını ve serum Ca düzeylerini artırır, ve paratiroid hormonu (PTH) salgılanmasını bastırır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.62
 • Oxsoralen

  Methoxsalen10mg

  Generic Oxsoralen is used to treat psoriasis, eczema and some cutaneous Lymphomas in conjunction with exposing the skin to sunlight.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.72
 • Pasitrex® Ointment

  Calcipotriol20g

  Pasitrex® % 0.005 Merhem, yetişkinlerde ve 6 yaşın üzerindeki çocuklarda plak sedef hastalığının tedavisinde kullanılan sentetik bir D vitamini türevidir. Tek başına veya diğer ilaçlarla kombinasyon halinde kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 31.04
 • Rashfree®

  Benzalkonium Chloride, Zinc Oxide0.1% + 8.5% 20g

  Rashfree® -krem, bir Benzalkonyum klorür ve Çinko oksit markasıdır. Çinko oksit hafif cilt tahrişlerine ve sıyrıklara karşı bir cilt kaplaması olarak kullanılır. Çatlamış cilt ve bebek bezi döküntülerinin iyileşmesini sağlayabilir. Çinko oksit hafif bir büzücü olarak çalışır ve bazı antiseptik özelliklere sahiptir. Çinko oksit genellikle cilt ve bebek bezi arasındaki koruyucu bir bariyer oluşturarak bebek bezi döküntüsünü tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 11.37
 • Renova

  Tretinoin0.025% 20/0.05% 20g

  Generic Renova cilt kendini yenilemesi yardımcı A vitamini aktüel şeklidir. O ince kırışıklıkların görünümünü ve benekli cilt renk değişikliği azaltmak ve kaba yüz cildi yumuşatmak için kullanılırdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.24
 • Rheumatrex

  Methotrexate2.5/10mg

  Generic Rheumatrex is used for treating certain types of cancer, severe psoriasis or rheumatoid arthritis in certain patients.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.78
 • Salicylic acid

  Salicylic Acid12% 50g

  Salisilik asit, keratolitiktir (hap maddesi). Salisilik asid, cildin dış tabakalarının bulaşmasının nedeni oluyor. Salisilik asit topikal (cilt için) akne, saç kepeği, aşırı yağ salgılama, sedef hastalığı tedavisi olarak ve korn, kalus, siğilin yok edilmesi için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 20.69
 • Scarend Silicone

  Silicone10g

  Scarend silikon ve siklopentasiloksandan yapılmış, yara izleri azaltmak yardımcı olan güncel hızlı kuruyan jel.
  Daha Fazla Bilgi

  € 24.83
 • Tazorac

  Tazarotene0.05% 20/0.1% 20g

  Tazorac - sedef hastalığı veya sivilcenin tedavisinde kullanılan temel bileşen olarak tazarotene içeren 0.05 topikal jeldir. A vitamini ile ilgili retinoid bir üründür. Cilt hücrelerinin büyümesini etkileyerek çalışır. Bu ilacın köpük formu sadece sivilce kullanımı için onaylanmıştır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 25.86
 • Temovate

  Clobetasol0.05% 15g

  Generic Temovate bazı cilt hastalıkları nedeniyle iltihap ve kafa derisi kaşıntı tedavi etmek için kullanılırdır. Orta ve şiddetli psöriazis tedavisi için da kullanabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 12.93
 • Tretiva®

  Isotretinoin5/10/20mg

  Tretiva, şiddetli nütrisyonlu nodüler akne tedavisinde kullanılır. Nodüller, 5 mm veya daha fazla çapa sahip inflamatuar lezyonlardır. Nodüller süpüratif veya hemorajik olabilir. Kullanımına bağlı ciddi yan etkiler riski nedeniyle, sistemik antibiyotikler de dahil olmak üzere konvansiyonel tedaviye yanıt vermeyen şiddetli nodüler aknesi olan hastalar için Generic Isotretinoin verilmelidir. Ek olarak, Tretiva capsules sadece gebe olmayan kadın hastalar tarafından kullanılmalıdır, çünkü Generic Accutane (Tretiva capsules) ciddi doğum kusurlarına neden olabilir. Tretiva capsules Intas Pharmaceuticals Ltd. tarafından üretilmektedir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.29
 • Ultravate

  Halobetasol0.05% 15g

  Ultravate - süper yüksek etkili bir kortikosteroiddir (topikal anti-enflamatuar ilaç). Bu farmasötik çeşitli cilt hastalıklarını (egzama, dermatit, sedef hastalığı, döküntü gibi) tedavi etmek için krem ​​olarak kullanılır. Halobetasol (bu aktif bileşen) bu tür durumlarda oluşabilecek şişliği, kaşıntıyı ve kızarıklığı azaltır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 24.83
 • Valtrex

  Valacyclovir0.5/1g

  Generic Valtrex zona (herpes zoster), soğuk yaraları (ateş kabarcıklar veya herpes labialis) tedavi etmek ve normal bağışıklık sistemine sahip olan hastalarda genital herpesi tedavi etmek veya önlemek için kullanılırdır. HIV enfeksiyonu olan hastalarda genital herpesi bastırmak için da kullanılırdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.07
 • Vaniqa

  Eflornithine13.9% 15g

  Jenerik Vaniqa(Eflornithine) derideki kil köklerine kimyasal bir madde ile müdahalede bulunur. Bu, kremin uygulandigi bölgede killarin daha geç çikmasini saglar. Eflornithine kadinlarda yüzde istenmeyen tüylerin giderilmesi için kullanilir. Yüzdeki istenmeyen tüyleri kökten gidermez ve tedavi etmez. Su var ki, görünümünüzde degistirecek ve durumunuzla basa çikmada yardimci olacaktir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 58.63
 • Ziana

  Clindamycin/tretinoin1%+0.025% 15g

  Ziana, yetişkinlerde ve 12 yaş ve üstü çocuklarda ağır nodüler aknenin tedavisinde kullanılan kombinasyon ilaçtır. Slindamisin bir antibiyotiktir. Vücutta bakteriler ile savaşır. Tretinoin, bir çeşit A vitaminidir. Derideki yağ bezlerinden salınan yağ miktarını azaltır ve derinizin kendini daha çabuk yenilemesine yardımcı olur.
  Daha Fazla Bilgi

  € 34.14

Ülke, dil ve para birimi

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

 • Siparişim tam da zamanında geldi ve haplar harika iş görüyor. Karım size teşekkür ediyor, ben size teşekkür ediyorum, yatak size teşekkür ediyor, çarşaf, vs....... - Mark

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time