TrustedTablets ✔️ Gastrointestinal Sistem

 • Aciphex

  Rabeprazole Sodium10/20mg

  Generic Aciphex is used to treat symptoms of gastroesophageal reflux disease (GERD) and other conditions involving excessive stomach acid such as Zollinger-Ellison syndrome. It is also used to promote healing of erosive esophagitis (damage to your esophagus caused by stomach acid).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.65
 • Acofide

  Acotiamide100mg

  Acofide (Acotiamide) fonksiyonel dispepsi tedavisinde kullanılır. Yemek sonrası şişkinlik, epigastrik ağrı / rahatsızlık ve erken doyma gibi semptomların hafifletilmesine yardımcı olur. Acotiamide, bağırsak motilitesini artırabilen bir kimyasal olan asetilkolin salınımını arttırır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.58
 • Asacol

  Mesalamine400mg

  Generic Asacol is used for treating and causing remission of various forms of mild to moderate ulcerative colitis (inflammation of the colon).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.67
 • Buscopan

  Butylscopolamine10mg

  BUTYLSCOLOPAMINE(other names of active ingridient - scopolamine butylbromide, butylhyoscine and hyoscine butylbromide) is an anticholinergic medicine. Butylscopolamine has many effects in the body including decreasing the secretion of fluids, slowing the stomach and intestines, and dilation of the pupils. Butylscopolamine is used to relieve nausea, vomiting, and dizziness associated with motion sickness and recovery from anesthesia and surgery. Butylscopolamine may also be used in the treatment of parkinsonism, spastic muscle states, irritable bowel syndrome, diverticulitis, and other conditions.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.65
 • Canasa

  Mesalamine500mg

  Canasa (Mesalamane) iltihap, doku zedelenmesi, ashalin nedeni olan vücudunuzdaki maddeyi etkiliyor. Mesalamine, rektan yoldan ülserativ kolit, proktit ve proktosigmoidit tedavisi olarak kullanılır. Bunun yanı sıra Mesalamine, ülserativ kolit semptomlarının tekrarlanmasını önler.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.72
 • Carafate

  Sucralfate1g

  Generic Carafate is used for treating and preventing ulcers.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.29
 • Celebrex

  Celecoxib100/200mg

  Generic Celebrex romatizmal artrit, osteoartrit, ankilozan spondilit, jüvenil artrit ve adet ağrısını tedavi etmek için kullanılırdır. Ailesel adenomatöz polipozis (FAP) rektal bölgede poliplerin sayısını (büyümeler) azaltmak için da kullanılırdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.60
 • Celol®

  Calcium Carbonate500mg

  Kalsiyum, gıdalarda doğal olarak bulunan bir mineraldir. Kalsiyum, vücudun birçok normal fonksiyonu için, özellikle kemik oluşumu ve bakımı için gereklidir. Kalsiyum karbonat, bir kalsiyum eksikliğini önlemek veya tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.22
 • Colofac

  Mebeverine135mg

  Generic Colofac is used for treatment of irritable bowel syndrome. It is also indicated for treatment of gastrointestinal spasm secondary to organic disorder.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.91
 • Creon

  Pancrelipase150mg

  Jenerik Kreon, üç enzimin (protein) bileşimidir: lipaz, proteaz ve amilaz. Bu enzimler genellikle pankreas tarafından üretilir ve yağların, proteinlerin ve şekerlerin sindiriminde önemli rol oynar. Vücutta yeterli miktarda bulunmadıklarında bu enzimlerin yerine pankrelipaz kullanılır. Kistik fibroz, pankreasın kronik enflamasyonu ya da pankreas kanallarının tıkanması gibi bazı tıbbi durumlar, bu enzimlerin yetersiz olmasına yol açabilir. Pankrelipaz, aynı zamanda pankreasın ameliyat ile alınmasını takiben de kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.91
 • Cytotec

  Misoprostol200mcg

  Jenerik Cytotec (Misoprostol) mide asidinin salgılımı azaltarak aspirin, ibuprofen (Advil, Motrin), naproxen (Aleve), celecoxib, diclofenac, indomethacin, meloxicam gibi nonsteroid antiinflamatuvar ilaç içmesinden midenin görülebileceği zararı önler. Misoprostol, aspirin ve diğer nonsteroid antiinflamatuvar ilaç içme durumunda mide ülselerini koruyor. Misoprostol doğum kusuru, erken doğum, uteru rüptürü, spontan aborsiyon veya tehlikeli uterin kanamaya yol açabilir. Hamile olduğunda misoprosol kullanmayın. Hamile olabileceğinde tedaviye başlamadan önce gebelik testi yapın. Tedavi sürecinde doğum kontrolü yapmanız gerekiyor.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.78
 • Dramamine

  Dimenhydrinate50mg

  Dimenhydrinate is used to prevent and treat nausea, vomiting, dizziness, and vertigo associated with motion sickness.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.50
 • Dulcolax

  Bisacodyl5mg

  Generic Dulcolax is a stimulant laxative. It acts directly on the bowels, stimulating the bowel muscles to cause a bowel movement. Bisacodyl is used for relieving occasional constipation and irregularity.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.43
 • Gelusil mps®

  Aluminium Hydroxide + Magnesium Hydroxide1mg

  Gelusil MPS® aktif bileşenler olarak aluminum hydroxide, magnesium hydroxide, ve simethicone içeren bir çiğneme tableti formunda piyasaya sürülen reçetesiz bir üründür. Aluminum ve magnesium doğal olarak oluşan minerallerdir. Aluminum hydroxide ve magnesium hydroxide antasitlerdir. Simethicone, mide ve bağırsaklardaki gaz kabarcıklarının daha kolay bir şekilde bir araya gelmesine izin verir, bu da daha kolay bir gaz geçişine izin verir. Gelusil MPS®, mide yanması, asit hazımsızlığı, mide rahatsızlığı ve gazın neden olduğu şişkinliği tedavi etmek için kullanılan kombine bir ilaçtır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.43
 • Imodium

  Loperamide2mg

  Generic Imodium is used for treating symptoms of certain types of diarrhea. It is also used to decrease the amount of discharge from an ileostomy.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.43
 • Melatonin

  Melatonin3mg

  İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.38
 • Miralax

  Polyethylene Glycol 3350119g

  Polyethylene glycol 3350, kabızlığı tedavi etmenin tamamen farklı bir yolu olan müshil bir çözeltidir. MiraLAX, kabızlığı ciddi yan etkiler olmadan hafifleten klinik olarak kanıtlanmış tek yöntemdir. MiraLAX, sindirim sisteminizdeki suyu doğal olarak tutarak, kabızlığı ciddi yan etkiler olmadan rahatlatmak için çalışır. Hafifçe bağırsak hareketlerinin sıklığını artırır ve dışkıyı yumuşatır, böylece daha kolay geçebilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.84
 • Motegrity

  Prucalopride1/2mg

  Jenerik Motegrity (prucalopride) gastrointestinal hastalıkların tedavisinde kullanılan bir serotonin-4 (5-HT4) reseptörü agonistidir. Motegrity kronik idiyopatik kabızlığı tedavi etmek için kullanılan reçeteli bir ilaçtır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.29
 • Motilium

  Domperidone10mg

  Generic Motilium is a medicine that increases the movements or contractions of the stomach and bowel. It is also used to treat nausea and vomiting caused by other drugs used to treat Parkinson's Disease.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.51
 • Nexium

  Esomeprazole20/40mg

  Generic Nexium decreases the amount of acid produced in the stomach. It is used to treat symptoms of gastroesophageal reflux disease (GERD) and other conditions involving excessive stomach acid such as Zollinger-Ellison syndrome. It is also used to promote healing of erosive esophagitis (damage to your esophagus caused by stomach acid). It may also be given to prevent gastric ulcer caused by infection with helicobacter pylori (H. pylori) or by the use of nonsteroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.60
 • Jenerik One-alpha

  Alfacalcidol0.25/0.5mcg

  Alfacalcidol kalsiyum dengesinin ve kemik metabolizmasının düzenlenmesinde önemli fonksiyonları yerine getiren D Vitamininin aktif bir metabolitidir. Alfacalcidol karaciğerdeki enzim 25-hidroksilaz tarafından sistemik ve lokal D hormonu hareketleri için osteoblastlarda aktif hale getirilen Vitamin D-hormon analogudur. Örneğin bağırsak, kemik, paratiroidler, kas ve beyin üzerine pleiotropik etkilerin benzersiz bir paterne sahiptir. Alfacalcidol düz vitamin D'ye (kolekalsiferol) göre üstündür çünkü sonuncu böbrek aktivasyonu negatif bir geribildirim mekanizması ile düzenlenir. Alfacalcidol, osteoporoz tedavisinde yaygın olarak kullanılmasına rağmen, kemikteki etki mekanizması tam olarak anlaşılamamıştır. Alfacalcidol bağırsak kalsiyum (Ca) emilimini uyarır, idrar Ca atılımını ve serum Ca düzeylerini artırır, ve paratiroid hormonu (PTH) salgılanmasını bastırır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.52
 • Orahelp®

  Choline Salicylate, Lignocaine8.5% + 2% 15g

  Orahelp® antiseptik bir oral jeldir. Çeşitli ağız ülseri tipleri için etkili bir ilaçtır.  İlacın spesifik endikasyonlar ağızdaki ülserler, diş ağrıları ve ağızdaki aşınmalardır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 6.88
 • Ovol

  Simethicone15ml

  Ovol, mide ve bağırsaklardaki gaz kabarcıklarının daha kolay bir şekilde bir araya gelmesini sağlar. Bu da gaz çıkışını kolaylaştırır. Ovol, mide ve bağırsaklardaki gaz fazlalığı nedeniyle oluşan acı ve baskıyı hafifletmek için kullanılır. Ovol, bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.74
 • Pepcid

  Famotidine20/40mg

  Generic Pepcid is used for treating and preventing ulcers; treating and preventing heartburn associated with acid indigestion and sour stomach. It is also used to treat gastroesophageal reflux disease (GERD), conditions that cause increased acid secretion and esophagitis.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.51
 • PrePro®

  Probiotics And Prebiotics1mg

  PrePro® kapsülleri bağırsak problemleri, irritabl barsak sendromu, hazımsızlık, azalan kabızlık, ishal, bakteriyel enfeksiyonlar, konstipasyon, antibiyotik kullanımı ile ilişkili ishal, çocuklarda egzama, çocuklarda ve diğer durumlarda kullanılır. PrePro® kapsülleri, bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş amaçlar için de kullanılabilir. PrePro® kapsülleri etkin madde olarak Bifidobacterium Drevea, Bifidobacterium Infantis, Bifidobacterium Longum, Frukto Oligosakkarit, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Buigenea, Lactobacillus Casei Variety Rhamnosus, Lactobacillus Plantanum, Lactobaci içerir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.86
 • Prevacid

  Lansoprazole15/30mg

  Generic Prevacid decreases the amount of acid produced in the stomach. It is used to treat and prevent stomach and intestinal ulcers, erosive esophagitis (damage to the esophagus from stomach acid) and other conditions involving excessive stomach acid such as Zollinger-Ellison syndrome.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.60
 • Prilosec

  Omeprazole10/20/40mg

  Generic Prilosec is used for treating heartburn or irritation of the esophagus caused by gastroesophageal reflux disease (GERD). It may also be used for short-term treatment of ulcers of the stomach or small intestines and to help prevent them from coming back; to treat conditions that cause your body to make too much stomach acid (eg, Zollinger-Ellison syndrome).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.60
 • Pro-wel®

  Probiotics And Prebiotics1mg

  Pro-Wel® ProWel® Saşe, Gastrik ülser ve diğer durumlar için kullanılır. ProWel® Saşe ayrıca bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş amaçlar için de kullanılabilir. Pr-oWel® Saşe, aktif bileşen olarak Probiyotik Kompozit içerir. Pro-Wel® Saşe, mide mukozasındaki pro / antioksidan dengeyi geri yükleyerek çalışır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.08
 • Protonix

  Pantoprazole20/40mg

  Generic Protonix is used to treat erosive esophagitis (damage to the esophagus from stomach acid), and other conditions involving excess stomach acid such as Zollinger-Ellison syndrome.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.57
 • Reglan

  Metoclopramide10mg

  Generic Reglan is used for short-term treatment of gastroesophageal reflux disease (GERD) in certain patients who do not respond to other therapy. It is used to treat symptoms of a certain digestive problem in diabetic patients (diabetic gastroparesis).
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.61
 • Valproate

  Valporic Acid500mg

  Valproate ağız yoluyla alamayan hastalarda epilepsi tedavisi için belirli nöbetlerin kontrolünü sağlar. Aynı zamanda doktorunuz tarafından kararlaştırılan diğer tıbbi durumlar için de kullanılabilir. Valproate bir antikonvülsandır. Beyinde belirli bir kimyasalı arttırarak etkisini gösterir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.86
 • Yogut®

  Probiotics And Prebiotics1mg

  Yogut® kapsülleri oligofruktoz, laktobasillus acidophilus, lactobacillus rhamnosus, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium infantis, bifidobacterium longum içeren Probiyotik bir kompozittir. Yogut® kapsülleri, bağırsak organizmalarını / florasını normalleştiren bir preparattır. Bazı antibiyotiklerin aşırı kullanımı da en sık görülen ishal olmak üzere birçok yan etkiye neden olacaktır. Yogut® kapsülleri, antibiyotiklerin neden olduğu ishalin tedavisinde oldukça yararlıdır. Yogut® kapsüllerinin probiyotik içerdiğinden bahsetmeye değer, bu nedenle sindirim sisteminizle ilgili çeşitli faydalar sunar.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.86
 • Zantac

  Ranitidine150/300mg

  Generic Zantac reduces the production of stomach acid. It is also used to treat ulcers of the small intestine that have not responded to other treatment.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.22
 • Zofran

  Ondansetron4/8mg

  Generic Zofran is used to prevent nausea and vomiting that may be caused by surgery or by medicine to treat cancer (chemotherapy or radiation). Ondansetron blocks the actions of chemicals in the body that can trigger nausea and vomiting.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.29

Ülke, dil ve para birimi

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

 • Selamlar.
  sadece hızlı ve etkili hizmetiniz için teşekkürler demek istedim.. Tabletler bugün sağlıklı bir şekilde verilen zamanda elime geçti.. Adresinizi başkalarına da verdim, bilmiyorum kullandılar mı veya kullanmadılar mı..
  Saygılar... ve mutlu St.Patrick günü, Fransadaki bir İrlandalıdan.. - Kieran

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time