TrustedTablets ✔️ HIV

 • Combivir

  Lamivudine - Zidovudine150mg + 300mg

  Generic Combivir is in a group of medicines called reverse transcriptase inhibitors. It is used for treating HIV infection in combination with other medicines.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.36
 • Crixivan

  Indinavir400mg

  Crixivan, insan immün yetmezlik virüsünün (HIV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Crixivan, edinilmiş immün yetmezlik sendromuna (AIDS) neden olabilecek virüs olan HIV'i tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 13.30
 • Daklinza

  Daclatasvir60mg

  Generic Daklinza Hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Daklatasvir, sirozlu yetişkinlerdeki genotip 3 kronik hepatit C’yi tedavi eder. Bu ilaç sofosbuvir adı verilen diğer bir ilaç ile birlikte verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 8.43
 • Efavirenz

  Efavirenz200/500/600mg

  Efavirenz is used for treating HIV infection in combination with other medicines. If this medicine is taken alone to treat HIV, it may stop working.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.15
 • Efavirenz-Emtricitabine-Tenofovir

  Efavirenz-emtricitabine-tenofovir600mg + 200mg + 300mg

  Efavirenz-Emtricitabine-Tenofovir is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.23
 • Epivir

  Lamivudine100/150mg

  Generic Epivir is used for treating HIV infection in combination with other medicines.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.64
 • Famvir

  Famciclovir250/500mg

  Geneeristä Famvir-lääkettä käytetään hoidettaessa vyöruusuinfektiota. Sitä käytetään myös uusiutuvan herpes-ihotulehduksien hoidossa potilailla, joilla on myös HIV-infektio. Famvir-lääkettä käytetään uusiutuvan huuliherpeksen ja uusiutuvan sukupuoliherpeksen hoitoon tai tukahduttamiseen potilailla, joilla on heikentynyt immuunijärjestelmä.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.83
 • Hepcinat® LP

  Ledipasivir + Sofosbuvir90mg + 400mg

  Hepcinat LP® hepatit"C"için müthiş bir çözümdür. Ledipasvir, sofosbuvir ile kombinasyon halinde hepatit C'nin tedavisi için gerekli kompleksi oluşturmaktadır. Şimdi virüsü durdurmak ve virüsün yayılmasını ortadan kaldırmak için sadece bir ilaç gerekiyor. Vücutta hepatit C virüsünün yayılımına karışan Hepcinat lp®, lepidavir ve sofosbuvir'in özelliklerini birleştiren, NS5A ve NS5B iki tip proteini aynı anda bastırabilen eşsiz bir ilaçtır,
  Daha Fazla Bilgi

  € 23.61
 • HIV-1/2 test

  HIV-1-2 Test

  HIV 1/2/O Hızlı Kaset Testi (Tam Kan/Serum/Plazma), HIV enfeksiyonu teşhisinin koyma yardımında, tam kanda Tip 1, Tip 2 ve subtip O İnsan Bağışıklık Yetmezlik Virüsü(HIV)’ne karşı antikorların kalitatif tespitleri için kullanılan hızlı kromatografik immunoassay yöntemidir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.89
 • Kaletra

  Lopinavir + Ritonavir200mg + 50mg

  Kaletra, lopinavir ve ritonavirin bileşimini içerir. Lopinavir ve ritonavir, insan immün yetmezlik virüsü (HIV) hücrelerinin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral ilaçlardır. Lopinavir ve ritonavir (Kaletra), edinilmiş immün yetmezlik sendromuna (AIDS) yol açan HIV'nin tedavisinde kullanılan bileşim bir ilaçtır. Bu ilaç, HIV ya da AIDS'e çare değildir. 
  Daha Fazla Bilgi

  € 254.94
 • Melatonin

  Melatonin3mg

  İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.42
 • Natdac®

  Daclatasvir60mg

  Natdac®, karaciğer hücreleri (hepatositler) içindeki hepatit C virüsünün replikasyonunda kullanılan ve dolayısıyla virüsün enfekte hepatositlere kanın girmesini önleyen viral (hepatit C virüsü) protein NS5A'nın bir inhibitörüdür. Bu etki sayesinde virüsün vücutta yayılmasını önlemek mümkündür. Natdac® (daсlatasvir), hepatit C virüsüne (HCV) karşı oldukça spesifik bir doğrudan etki maddesidir ve insan immün yetmezlik virüsü (HIV) dahil olmak üzere diğer RNA ve DNA içeren virüslere karşı belirgin bir aktivitesi yoktur. HCV replikasyonu için gerekli olan çok işlevli bir protein olan yapısal olmayan protein 5A'nın (NS5A) bir inhibitörü olarak Natdac®, virüs-viral RNA replikasyonu ve virion asamblajının yaşam döngüsünün iki aşamasını bastırır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.59
 • Norvir

  Ritonavir100mg

  Generic Norvir is an antiviral medication in a group of HIV medicines called protease inhibitors. It prevents human immunodeficiency virus (HIV) cells from multiplying in your body.
  Daha Fazla Bilgi

  € 4.72
 • Retrovir

  Zidovudine300mg

  Generic Retrovir is used for treating HIV infection when used along with other medicines. It is also used with other medicines to help prevent women from passing the HIV virus to the fetus during pregnancy.
  Daha Fazla Bilgi

  € 5.51
 • Reyataz

  Atazanavir300mg

  Atazanavir İnsan İmmün Yetmezlik Virüsünün (HIV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Atazanavir Edinsel İmmün Yetmezlik Sendromuna (AIDS) neden olabilen virüs olan HIV'i tedavi etmek için diğer ilaçlarla birlikte kullanılır. Atazanavir HIV veya AIDS için bir tedavi değildir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.30
 • Syphilis test

  Syphilis Test

  Sifiliz Testi, tam kanda, serum veya plazmada TP antikorların (IgG and IgM) tespiti ve immunoassay yöntemi için kullanılan kalitatif membran malzemesidir. Bu test prosedüründe rekombinan Sifiliz antijenleri malzemenin test hat bölgesinde devinimsiz kılınmıştır. Örnek, malzemenin örnek kuvetine yerleştirildikten sonra, testteki Sifiliz antijenle kaplı partiküllerle tepkimeye girmektedir. Bu karışım, test bandı üzerinden kromatofrafik bir şekilde göç ederek, devinimsiz Sifiliz antijeni ile etkileşmektedir. Çift antijen test formatı örnekteki hem IgG hem de IgM tespit edebilmektedir. Eğer örnek TP antikorları içeriyor ise, test hat bölgesinde renkli bir hat görülüp olumlu sonuç göstergesidir. Eğer örnek TP antikorları içermiyor ise, test hat bölgesinde renkli bir hat görülmeyip olumsuz sonuç göstergesidir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.89
 • Tenofovir-Disoproxil Fumarate

  Tenofovir-disoproxil Fumarate300mg

  Tenofovir-Disoproxil Fumarate is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) or hepatitis B virus cells from multiplying in your body. It is used to treat HIV, which causes the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). It is not a cure for HIV or AIDS. Tenofovir is also used to treat chronic hepatitis B.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.36
 • Tenofovir-Emtricitabine

  Tenofovir+emtricitabine300mg + 200mg

  Tenofovir-Emtricitabine ilaç, HİV (İnsan Bağışıklık Yetmezlik Virüsü) hücrelerin vücutta çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Tenofovir-Emtricitabine ilaç, edinsel bağışıklık yetmezlik sendromununa (AIDS) sebep olan HİV tedavisinde kullanılır. Bu ilaç HIV veya AIDS için çare değildir. Tenofovir-Emtricitabine ilaç, HIV bulaşma riskini azaltmak için güvenli seks pratikler ile birlikte kullanılır. Tenofovir-Emtricitabine ilacı bu amaçla kullanıyorsanız, HIV negative olmalısınız. Bu ilaç hastakıltan korumayı sağlamayabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.60
 • Videx EC

  Didanosine250mg

  Generic Videx Delayed-Release is used for treating HIV infection in adults when used in combination with other medicines.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.20
 • Viramune

  Nevirapine200mg

  Viramune İnsan Bağışıklık Yetmezliği Virüsünün (HIV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Viramune Edinilmiş Bağışıklık Eksikliği Sendromuna (AIDS) neden olabilen virüs olan HIV'i tedavi etmek için kullanılır. Bu ilaç, HIV veya AIDS için bir tedavi değildir ve HIV'i önlemek için kullanılmamalıdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.94
 • Viropil®

  Dolutegravir+lamivudine+tenofovir50mg+300mg+300mg

  Viropil® - üç ana bileşene sahip tabletler: Dolutegravir (50mg) + Lamivudine (300mg) + Tenofovir disoproxil fumarate (300mg), HIV karşıtı bir ilaç olarak atanmıştır. Bu farmasötik, ters transkriptaz enziminin etkisini önleyerek çalışır. Bu enzim HIV üretiminden sorumludur.
  Daha Fazla Bilgi

  € 13.60
 • Ziagen

  Abacavir300mg

  Ziagen is used, in combination with other medicines, in the treatment of the infection caused by the human immunodeficiency virus (HIV). HIV is the virus that causes acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). Abacavir will not cure or prevent HIV infection or AIDS; however, it helps keep HIV from reproducing and appears to slow down the destruction of the immune system.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.55

Ülke, dil ve para birimi

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

 • Siparişimi geçen hafta aldım. Çok teşekkür ederim. Kesinlikle tekrar sipariş vereceğim!!!!! Karım bu sürpriz sonuçları hayretle karşıladı ve bana gelince.... Tekrar 18 yaşımda gibi hissettim. Çok teşekkür ederim. Sizi tekrar haberdar edeceğim:) - David

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time