TrustedTablets ✔️ Kanser

 • Alkeran

  Melphalan2mg

  Alkeran bir anti-kanser ("antineoplastik" veya "sitotoksik") kemoterapi ilacıdır. Bu ilaç bir "alkilleyici madde" olarak sınıflandırılır. Alkeran multipl miyelom, yumurtalık kanseri, nöroblastom, rabdomyosarkom, meme kanseri, melanom tedavisinde kullanılır. Tabletler ayrıca kemik iliği nakli öncesi bazı şartlandırma rejimlerinde kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 7.76
 • Arimidex

  Anastrozole1mg

  Generic Arimidex is used for treating breast cancer in women who have been through menopause, including women with disease progression after tamoxifen therapy.
  Daha Fazla Bilgi

  € 9.06
 • Aromasin

  Exemestane25mg

  Aromasin, postmenopozal kadınlarda östrojen seviyesini azaltır. Bu azalma, vücutta büyümek için östrojene ihtiyaç duyan belirli göğüs tümörlerinin büyümesini yavaşlatabilir. Aromasin, postmenopozal kadınlarda meme kanserinin tedavisinde kullanılır. Genellikle, kanser durumunun radyasyon tedavisinden ve hatta ameliyattan sonra bile ilerlediği veya diğer kanser ilaçlarının başarısızlığa uğradığı kadınlara verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.88
 • Casodex

  Bicalutamide50mg

  Generic Casodex is used for treating prostate cancer.This medicine is intended for use with other medicines.
  Daha Fazla Bilgi

  € 4.82
 • Cytoxan

  Cyclophosphamide50mg

  Generic Cytoxan is used for treating certain types of the following cancers: lymphoma, multiple myeloma, leukemia, mycosis fungoides, neuroblastoma, ovarian cancer, eye cancer and breast cancer. It is usually used in combination with other medicines. It may also be used to treat certain kidney problems (nephrotic syndrome) in children.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.86
 • Droxia

  Hydroxyurea500mg

  Generic Droxia is used for treating skin cancer, cancer of the ovary or chronic myelocytic leukemia that is recurrent, has spread or cannot be helped with surgery. It may also be used with radiation to control skin cancers of the head and neck.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.09
 • Eulexin

  Flutamide250mg

  Generic Eulexin is an antiandrogen. It works in the body to prevent the actions of androgens (male hormones). It is used in the treatment of prostate cancer.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.67
 • Femara

  Letrozole2.5mg

  Menopozdan sonra kadınlarda östrojen seviyesini düşüren LETROZOLE hormonal ilaçtır. Vücutta büyümek için östrojene ihtiyaç duyan göğüs tümörlerinin büyümesini yavaşlatır. Letrozol, menopozdan sonra göğüs ve rahim kanseri tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.83
 • Gleevec

  Imatinib100/400mg

  Generic Gleevec interferes with the growth of some cancer cells. Generic Gleevec is used to treat certain types of leukemia (blood cancer), bone marrow disorders, and skin cancer, or certain tumors of the stomach and digestive system.
  Daha Fazla Bilgi

  € 8.28
 • Kisqali

  Ribociclib200mg

  Jenerik Kisqali (ribociclib) vücuttaki kanser hücrelerinin büyümesini ve yayılmasını engelleyen bir kanser ilacıdır. Kadınlarda hormona bağlı meme kanseri tedavisinde kullanılır. Ribociclib yanlız kanser testleriniz insan epidermal büyüme faktörü reseptörü 2 (HER2) proteini negatif olarak gösteriyorsa kullanılır. HER2 proteini, kanser hücrelerinin büyümesini hızlandırabilir. Bu ilaç, kanser ilerlediğinde veya diğer tedavilerden sonra vücudun diğer bölümlerine yayıldığında kullanılır. Kisqali genellikle letrozole (Femara) veya fulvestrant (Faslodex) gibi başka bir kanser ilacı ile birlikte verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 64.07
 • Kytril

  Granisetron1mg

  Generic Kytril is used for preventing nausea and vomiting caused by cancer chemotherapy and radiation.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.20
 • Leukeran

  Chlorambucil2/5mg

  Leukeran vücuttaki kanser hücrelerinin büyümesini ve yayılmasını engelleyen bir kanser ilacıdır. Chlorambucil Hodgkin hastalığı ve bazı lösemi veya lenfoma gibi çeşitli kanser türlerinin tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 3.36
 • Melatonin

  Melatonin3mg

  İnsanlar vücutlarına gerekli uyku süresini ayarlamak için melatonin kullanıyor. Bu, jet lagı, günlük çalışma zamanlaması değişen (vardiyalı çalışma bozukluğu) insanlarda uyku-uyanma döngülerini ayarlamak ve körler için bir gece ve gündüz döngüsü kurmak içinkullanılır. Melatonin de uykuya dalma yetersizliği (uykusuzluk) için kullanılır; gecikmiş uyku faz sendromu (DSPS); hızlı göz hareketi uyku davranış bozukluğu (RBD); dikkat eksikliğihiperaktivite bozukluğu (DEHB) ile ilgili uykusuzluk; beta-bloker denilen bazı yüksek tansiyon ilaçları nedeniyle uykusuzluk; ve gelişimsel bozuklukları olan otizm, serebral felç ve zihinsel engelli çocuklardaki uyku sorunları. Benzodiazepin ilaçlarını kullanmayı bıraktıktan ve sigarayı bırakmanın yan etkilerini azaltmak için uyku yardımcısı olarak da kullanılır. Bazı insanlar Alzheimer hastalığı veya hafıza kaybı (demans), bipolar bozukluk, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) olarak adlandırılan bir akciğer hastalığı, beta bloker ilaçların neden olduğu uykusuzluk, endometriozis, kulak çınlaması, depresyon veya mevsimsel duygulanım bozukluğu için melatonin kullanır (SAD), hafif alkolik olmayan karaciğer hastalığı, kronik yorgunluk sendromu (CFS), fibromiyalji, huzursuz bacak sendromu, sarkoidoz, şizofreni, migren ve diğer baş ağrısı adı verilen iltihaplı bir hastalık, yaşla ilgili görme kaybı, benign prostat hiperplazisi (BPH) (TD), asit reflü hastalığı, Helicobacter pylori (H. pylori), egzersiz performansı, infertilite, epilepsi, yaşlanma, menopoz için metabolik sendrom, östrojen gibi metabolik sendromlar gibi aşırı duyarlılık bozuklukları, irritabl bağırsak sendromu (IBS), kemik kaybı (osteoporoz) stres, istemsiz hareket bozukluğu (tardif diskinezi), yatmadan oturma durumuna geçtiğinizde nabızdaki değişiklikler (pos deliryum, idrarı kontrol yetmezliği, çene ağrısı, inflamatuvar bağırsak hastalığı (ülseratif kolit) ve doğum kontrolü için kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.46
 • NeoMercazole

  Carbimazole5/10/20mg

  Neo-Mercazole tabletleri, carbimazole içeren yüksek tiroid hormon düzeylerini düşürmek için Grave's Hastalığı veya guatr olarak da bilinen hipertiroidizm veya aşırı aktif tiroid tedavisinde kullanılan bir anti-tiroid ilacıdır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 1.29
 • Nexavar

  Sorafenib200mg

  Nexavar, vücuttaki kanser hücrelerinin büyümesi ve yayılmasını engelleyen bir kanser ilacıdır. Nexavar, karaciğer kanseri, tiroid kanseri ve ileri düzey renal hücreli karsinom adı verilen bir çeşit böbrek kanserinin tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 8.28
 • Nolvadex

  Tamoxifen10/20mg

  Generic Nolvadex vücudun diğer alanlarına yayılmış meme kanseri tedavisinde kullanılır. Ayrıca diğer meme kanseri türlerini tedavi etmek için diğer ilaçlarla birlikte kullanılır.Göğüs kanseri riski yüksek kadınlarda ve cerrahi sonrası ve radyasyon sonrası DCIS'li kadınlarda meme kanseri riskini azaltmak için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.43
 • Premarin

  Conjugated Estrogens Usp0.625mg

  Premarin jenerik ilaç, menopozun belirli semptomların (örneğin sıcak basmaları, vajinal kaşıntı veya kuruluk) tedavisinde kullanılır. Bazı hastalarda menopoz sonrası osteoporoz (kemik zayıflığı) önlemesinde kullanılır. Ayrıca, bazı hastalarda düşük östrojen, prostat kanseri veya meme kanseri tedavisinde de kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 2.19
 • Rheumatrex

  Methotrexate2.5/10mg

  Generic Rheumatrex is used for treating certain types of cancer, severe psoriasis or rheumatoid arthritis in certain patients.
  Daha Fazla Bilgi

  € 0.78
 • Synthroid

  Levothyroxine25/50/88/100/200mcg

  Generic Synthroid düşük tiroid aktivitesi ve guatrın farklı türlerin tedavi edilmesini veya bastırılmasıni için kullanılan ilaçtır. Cerrahi müdahale ve kalkanbezi kanserinin bazı türleri yenen müstahzarlar ile kullanabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 17.23
 • Tarceva

  Erlotinib150mg

  Jenerik Tarceva (erlotinib), kanser hücrelerinin büyümesine engel olan ve vücutta yayılmalarını yavaşlatan bir kanser ilacıdır. Erlotinib, küçük hücreli olmayan akciğer kanseri ya da vücudun diğer kısımlarına yayılmış (metastatik) pankreas kanserinin tedavisinde kullanılır. Erlotinib, genellikle diğer kanser ilacı denemelerinin başarısız olmasından sonra verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 34.50
 • Tasigna

  Nilotinib200mg

  Nilotinib, vücuttaki kanser hücrelerinin büyümesine ve yayılmasına müdahale eden bir kanser ilacıdır. Nilotinib, yetişkinlerde ve en az 1 yaşında olan çocuklarda Philadelphia kromozomu pozitif kronik miyeloid lösemi (KML) denen bir tür kan kanserini tedavi etmek için kullanılır. Nilotinib genellikle diğer ilaçlar denendikten başarı olmadan sonra verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  € 22.18
 • Vepesid

  Etoposide50mg

  Generic Vepesid is used for treating patients with lung cancer and recurrent testicular tumors. It is used in combination with other cancer medications. VePesid is an antineoplastic. It works by stopping the tumor cells from dividing (mitosis), which prevents the spread of certain types of cancer.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.35
 • Xeloda

  Capecitabine500mg

  Generic Xeloda is an antimetabolite. It works by interfering with the production of proteins necessary for cancer cell growth and reproduction. Treating certain types of breast, colon, or colorectal cancer in some patients.
  Daha Fazla Bilgi

  € 20.35
 • Xtandi

  Enzalutamide40mg

  Enzalutamide bir anti-androjendir. Androjenlerin (erkek hormonları) etkilerini önleyerek vücutta çalışır. Enzalutamide prostat kanserini tedavi etmek için kullanılır. Enzalutamide diğer ilaçlarla veya ameliyatla birlikte kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 44.36
 • Zytiga

  Abiraterone250mg

  Abiraterone vücuttaki androjen üretimini azaltarak çalışır. Androjenler, prostat bezinde tümör büyümesini destekleyebilen erkek hormonlardır. Abiraterone, vücudun diğer bölgelerine yayılmış olan prostat kanserini tedavi etmek için steroid ilaçla (prednisone veya methylprednisolone) birlikte kullanılır. Prostat kanseri ameliyat veya başka bir ilaçla tedavi edilemeyen erkeklerde abiraterone kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  € 10.35

Ülke, dil ve para birimi

Faturalandırmamızı tastikleyen:

Secure shopping certificates

 • Günaydın:
  Generic V beklendiği gibi, iyi birşeyi daha iyi yapıyor, ve fiyatı da sürekli kullanılabilecek seviyelerde. Performans endişesini ortadan kaldırıyor !
  Yardımınız için teşekkür ederim. - Saygılar, Steve

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time