TrustedTablets ✔️ Letter D

 • Daklinza

  Daclatasvir60mg

  Generický přípravek Daklinza je antivirotikum, které brání množení viru hepatitidy C (HCV) v organismu. Daclatasvir slouží k léčbě genotypu 3 chronické hepatitidy C u dospělých, kteří netrpí cirhózou. Léčivo se podává v kombinaci s přípravkem sofosbuvir.
  Více Info

  Kč 187.41
 • Daliresp

  Roflumilast500mg

  Roflumilast snižuje zánět v plicích, který vede k CHOPN (chronická obstrukční plicní nemoc). Roflumilast se používá k prevenci zhoršení příznaků u lidí s těžkou CHOPN. Roflumilast není bronchodilatancií a neléčí záchvat bronchospazmu, který již začal.
  Více Info

  Kč 24.49
 • Danocrine

  Danazol50/100/200mg

  Generic Danocrine affects the ovaries and pituitary gland and prevents the release of certain hormones in the body. It is used to treat endometriosis and fibrocystic breast disease. It is also used to prevent attacks of angioedema in people with an inherited form of this disorder.
  Více Info

  Kč 26.31
 • DDAVP

  Desmopressin200mcg

  Generický přípravek DDAVP je uměle vyrobený hormon, který přirozeně produkuje podvěsek mozkový. Tento hormon je důležitý pro řadu funkcí včetně regulace krevního toku, krevního tlaku, funkce ledvin a regulace využití vody v organismu. Generickým přípravkem DDAVP se léčí pomočování, centrální kraniální diabetes insipidus, nadměrná žízeň nebo časté močení způsobené operací nebo úrazem hlavy.
  Více Info

  Kč 48.28
 • Demadex

  Torsemide10/20mg

  Generic Demadex is used for treatment of edema (swelling) associated with heart, kidney, or liver failure or conditions when there is excess body water. It is also used alone or with other medicines to treat high blood pressure.
  Více Info

  Kč 12.81
 • Depakene

  Valporic Acid200ml

  Sirup z kyseliny Valporic se používá k léčbě záchvatových poruch, duševních/náladových stavů (jako je manická fáze bipolární poruchy) a k prevenci migrénových bolestí hlavy. Funguje tak, že obnovuje rovnováhu určitých přírodních látek (neurotransmiterů) v mozku.
  Více Info

  Kč 313.86
 • Depakote

  Divalproex125/250/500mg

  Generic Depakote is used for controlling certain types of seizures in the treatment of epilepsy. It is also used to treat the manic phase of bipolar disorders (manic-depressive illness) and to prevent migraine headaches.
  Více Info

  Kč 13.12
 • Desogen

  Desogestrel-ethinyl Estradiol0.15mg + 30mcg

  Generic Desogen is used for preventing pregnancy.
  Více Info

  Kč 24.98
 • Desonate

  Desonide0.05% 10g

  Desonate is a steroid. It prevents the release of substances in the body that cause inflammation. Desonate topical (for the skin) is used to treat the inflammation and itching caused by a number of skin conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.
  Více Info

  Kč 188.73
 • Desyrel

  Trazodone25/50/100mg

  Generic Desyrel is used for treating depression.
  Více Info

  Kč 14.29
 • Detrol

  Tolterodine1/2/4mg

  Generic Detrol is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.
  Více Info

  Kč 25.12
 • Detrol LA

  Tolterodine4mg

  Generic Detrol LA is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.
  Více Info

  Kč 67.81
 • Dexone

  Dexamethasone0.5mg

  Generic Dexone depresses formation, release, and activity of endogenous mediators of inflammation, including prostaglandins, kinins, histamine, liposomal enzymes, and complement expression. Also modifies the body's immune response.
  Více Info

  Kč 11.66
 • Diacerein

  Diacerein50mg

  Diacerein je symptomatické pomalu působící lék při osteoartróze s protizánětlivými, antikatabolickými a proanabolickými vlastnostmi na chrupavce a synoviální membráně. Nedávno bylo také prokázáno, že má ochranné účinky proti přeměně subchondrální kosti. 
  Více Info

  Kč 20.99
 • Diamox

  Acetazolamide250mg

  Generic Diamox is used for treating certain types of glaucoma in combination with other medicines. It is also used to treat or prevent symptoms of mountain sickness.
  Více Info

  Kč 14.58
 • Diane-35

  Cyproterone Acetate And Ethinylestradiol2mg + 0.035mg

  Tablety Diane 35 se používají k léčbě žen trpících závažnými formami androgenizace (nadměrné produkce mužských pohlavních hormonů – androgenů), v důsledku které může docházet ke vzniku stavů jako je hirsutismus (nadměrné ochlupení) a androgenní alopecie (ztráta vlasů). Tyto stavy jsou často doprovázeny akné, záněty a seboreou (zvýšená tvorba mazu kožními žlázami). Tablety Diane 35 zmírňují příznaky stavů způsobených zvýšenou citlivostí k androgenům v případech, kdy léčba orálními antibiotiky nebo lokální léčba nebyla úspěšná. Současně s léčbou onemocnění způsobených tvorbou androgenů tablety Diane 35 mohou být používány také pro orální kontracepci, ovšem neměly by se používat jen pro samotnou kontracepci. Tablety Diane 35 mohou být používány pro léčbu syndromu polycystických ovarií, který také může být způsoben nadměrnou tvorbou androgenů a je obvykle doprovázen akné a hirsutismem.
  Více Info

  Kč 20.99
 • Dicaris Adult®

  Levamisole150mg

  Dicaris Adult® je syntetický antihelmintikum patřící do třídy derivátů imidazothiazolu, které má silnou imunomodulační aktivitu. V dermatologické praxi se široce používá k léčbě různých dermatóz, od infekcí, jako jsou bradavice a malomocenství, až po zánětlivé dermatózy, jako je lišejník planus a Behcetova choroba.

  Více Info

  Kč 83.94
 • Dicaris® Children

  Levamisole50mg

  Dicaris® Pro děti - antihelmintické tablety, obsahující 50 mg Levamisolu. Tento antiparazitický lék působí tak, že potlačuje enzymatickou aktivitu ve svalu červa a způsobuje jeho ochrnutí a smrt. Toto léčí infekci.
  Více Info

  Kč 34.95
 • Diclegis

  Pyridoxine And Doxylamine10mg + 10mg

  Diclegis je přípravek s odloženým uvolněním léčivé látky obsahující kombinaci doxylaminu a pyridoxinu. Doxylamin je antihistaminikum, které oslabuje účinky chemického histaminu přirozeně vznikajícího v lidském těle. Pyridoxin patří do skupiny vitaminů B (B6). Diclegis se používá k léčbě těhotenské nevolnosti a zvracení občas nazývané ranní nevolnost.
  Více Info

  Kč 41.98
 • Differin

  Adapalen0.1% 15g

  Differin(Adapalen) is a topical medicine (a medication that is applied to the surface of the skin) similar to vitamin A. It helps the skin to renew itself.
  Více Info

  Kč 276.91
 • Diflucan

  Fluconazole50/100/150/200mg

  Generický Diflucan jsou antibiotika proti plísním. Používají se k léčbě infekcí způsobených plísněmi, které mohou zasáhnout jakoukoliv část těla včetně úst, krku, jícnu, plic, močového měchýře, oblasti genitálií a krve.
  Více Info

  Kč 30.44
 • Dilantin

  Phenytoin100mg

  Generic Dilantin is used for treating tonic-clonic (grand mal) and partial seizures. It is also used to prevent and treat seizures that may occur during or after brain or nervous system surgery.
  Více Info

  Kč 14.33
 • Diovan

  Valsartan40/80/160mg

  Generic Diovan is used for treating high blood pressure alone or with other medicines. It is also used for treating heart failure in patients who do not tolerate angiotensin-converting enzyme (ACE) inhibitors.
  Více Info

  Kč 25.08
 • Diovan HCT

  Valsartan-hydrochlorothiazide80mg + 12.5/160mg + 12.5mg

  Generic Diovan HCT is used for treating high blood pressure.
  Více Info

  Kč 31.35
 • Diprolene

  Betamethasone0.12% 20g

  Generický přípravek Diprolene je steroid. Betametazon jako aktivní složka zabraňuje uvolňování látek v těle, které způsobují zánět. Betamethason pro místní použití (na kůži) se užívá k léčbě zánětu a svědění způsobených řadou kožních stavů, jako je ekzém, psoriáza nebo alergické reakce.
  Více Info

  Kč 104.97
 • Dostinex

  Cabergoline0.25/0.5mg

  Generic Dostinex is used for treating disorders associated with high levels of the hormone prolactin, either due to tumors in the pituitary gland or to unknown causes.
  Více Info

  Kč 199.39
 • Dosulepin

  Dosulepin25/50/75mg

  Dosulepin patří do skupiny léčiv nazývaných antidepresiva. Dosulepin se používá k léčbě deprese a může také pomoci zmírnit pocity úzkosti. Tento léčivý přípravek bude použit pouze v případě, že se zjistí, že jiné léčivé přípravky nejsou vhodné. 
  Více Info

  Kč 11.66
 • Dramamine

  Dimenhydrinate50mg

  Dimenhydrinate is used to prevent and treat nausea, vomiting, dizziness, and vertigo associated with motion sickness.
  Více Info

  Kč 12.24
 • Droxia

  Hydroxyurea500mg

  Generic Droxia is used for treating skin cancer, cancer of the ovary or chronic myelocytic leukemia that is recurrent, has spread or cannot be helped with surgery. It may also be used with radiation to control skin cancers of the head and neck.
  Více Info

  Kč 62.77
 • Dulcolax

  Bisacodyl5mg

  Generic Dulcolax is a stimulant laxative. It acts directly on the bowels, stimulating the bowel muscles to cause a bowel movement. Bisacodyl is used for relieving occasional constipation and irregularity.
  Více Info

  Kč 10.49
 • Duricef

  Cefadroxil250/500mg

  Generic Duricef is in a group of drugs called cephalosporin antibiotics. It is used to treat many different types of infections caused by bacteria.
  Více Info

  Kč 11.96
 • Dydrogesterone

  Dydrogesterone10mg

  Dydrogesterone is a potent, orally active progestogen indicated in a wide variety of gynaecological conditions.
  Více Info

  Kč 80.46
 • Dymista

  Azelastine/fluticasone140mcg/50mcg

  Dymista nosní (pro nos) je kombinovaný lék používaný k léčbě nosních symptomů, jako jsou kongesce, kýchání a rýma způsobená sezónními alergiemi. Azelastine je antihistaminikum, které snižuje účinky přírodního chemického histaminu v těle. Histamin může vyvolat příznaky kýchání, svědění, vodnaté oči a rýmy. Fluticasone je steroid, který zabraňuje uvolňování látek v těle, které způsobují zánět.
  Více Info

  Kč 629.60

Země, jazyk a měna

Náš platební program je certifikovaný:

Secure shopping certificates

 • Dostal jsem objednané zboží.
  Má objednávka byla vyřízena velice rychle.
  S termínem dodání jsem taktéž velmi spokojený. - Michal

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time