TrustedTablets ✔️ Letter U

 • Ultravate

  Halobetasol0.05% 15g

  Ultravate je vysoce účinný kortikosteroid (lokální protizánětlivý lék). Tento lék se používá jako krém k léčbě různých kožních stavů (jako je ekzém, dermatitida, psoriáza, vyrážka). Halobetasol (hlavní léčivá látka) snižuje otoky, svědění a zarudnutí, ke kterým může dojít u těchto stavů pokožky.
  Více Info

  Kč 503.64
 • Urecholine

  Bethanechol25mg

  Generický přípravek Urecholine stimuluje vyprazdňování močového měchýře. Bethanechol slouží k léčbě retence moči (obtíží při močení), ke kterým může docházet po operaci, porodu a za dalších okolností.
  Více Info

  Kč 26.23
 • Urispas

  Flavoxate200mg

  Generic Urispas (Flavoxate) is an anticholinergic agent used to treat bladder or bowel spasms and in combination with other medicines to treat ulcers.
  Více Info

  Kč 27.99
 • UroXatral

  Alfuzosin10mg

  Generic UroXatral is an α1 receptor antagonist used to treat benign prostatic hyperplasia (BPH). It works by relaxing the muscles in the prostate and bladder neck, making it easier to urinate.
  Více Info

  Kč 37.65

Země, jazyk a měna

Náš platební program je certifikovaný:

Secure shopping certificates

 • Už jsem obdržel svůj balíček, ale měl jsem malý problém. Kurýr mi chtěl zásilku doručit domů, ale nebylo možné ji zanechat v poštovní schránce. Tuto možnost jsem preferoval.
  Doma pořád nejsme, takže jsem si nakonec nechal balíček doručit do práce. V tom nebyl žádný problém.
  Poté jsem obdržel další 4 pilulky, které mi byly odeslány letecky a doručeny během několika dalších dní přímo do mé schránky.
  Doporučil bych Vám se trochu zamyslet nad touto částí vyřízení objednávky, protože dodatečné náklady jsou zbytečné. Dávejte všechno do jednoho balíčku.
  Ale celkově jinak poskytujete dobré služby. - Jan

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time