TrustedTablets ✔️ Neurologické Poruchy

 • Depakene

  Valporic Acid200ml

  Sirup z kyseliny Valporic se používá k léčbě záchvatových poruch, duševních/náladových stavů (jako je manická fáze bipolární poruchy) a k prevenci migrénových bolestí hlavy. Funguje tak, že obnovuje rovnováhu určitých přírodních látek (neurotransmiterů) v mozku.
  Více Info

  Kč 381.42
 • Melatonin

  Melatonin3mg

  Lidé používají melatonin k nastavení vnitřních hodin těla. Používá se k léčbě pásmové nemoci, pro úpravu cyklů spánku-bdění u lidí při směnném provozu a pro pomoc slepým lidem při vytváření denního a nočního cyklu. Melatonin se také používá k léčbě takových onemocnění, jako jsou neschopnost usnout (nespavost); syndrom opožděné fáze spánku (DSPS); porucha chování v REM spánku (RBD); nespavost spojená s poruchou pozornosti s hyperaktivitou (ADHD); nespavost způsobená některými léky s vysokým krevním tlakem nazývanými beta-blokátory; a problémy se spánkem u dětí s vývojovými poruchami, včetně autismu, mozkové obrny a mentálním postižením. Používá se také jako pomoc při spánku po přerušení užívání benzodiazepinových léků a ke snížení nežádoucích účinků při odvykání kouření. Někteří lidé užívají melatonin pro Alzheimerovu chorobu nebo ztrátu paměti (demence), bipolární poruchu, onemocnění plic nazývanou chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN), nespavost způsobená beta-blokátory, endometrióza, zvonění v uších, deprese nebo sezónní afektivní porucha (SAD), mírné mentální poruchy, nealkoholické jaterní onemocnění, chronický únavový syndrom (CFS), fibromyalgie, syndrom neklidných nohou, zánětlivé onemocnění zvané sarkoidóza, schizofrenie, migréna a jiné bolesti hlavy, s věkem související ztráta zraku, benigní hyperplazie prostaty (BPH), syndrom dráždivého tračníku (IBS), ztráta kostní hmoty (osteoporóza), pohybová porucha nazývaná tardivní dyskineze (TD), gastroezofageální reflux, Helicobacter pylori (H. pylori), neplodnost, epilepsie, stárnutí, menopauza, metabolický syndrom, zotavení po operaci, agitovanost způsobená anestezií, stres, nedobrovolná pohybová porucha (tardivní dyskineze), změny srdeční frekvence při pohybu (syndrom posturální tachykardie), delirium, neschopnost kontrolovat močení, bolesti čelistí, zánětlivé onemocnění střev (ulcerózní kolitida) a jako antikoncepce.
  Více Info

  Kč 11.33
 • Mestinon

  Pyridostigmine Bromide60mg

  Generic Mestinon is used for treating myasthenia gravis.
  Více Info

  Kč 58.00
 • Namzaric

  Donezepil And Memantine5mg + 5mg

  Přípravek Namzaric obsahuje kombinaci účinných látek donepezil a memantin. Donepezil zlepšuje funkci nervových buněk v mozku. Působí tak, že zabraňuje odbourávání chemické látky nazývané acetylcholin. Tato látka je důležitá pro správné fungování paměti a procesů myšlení a uvažování. Lidé trpící demencí obvykle mají nízkou hladinu této látky. Memantin omezuje působení chemických látek v mozku, které by mohly zapříčiňovat vznik Alzheimerovy choroby. Namzaric se používá k léčbě středně závažných a závažných forem demence Alzheimerova typu.
  Více Info

  Kč 45.35
 • Serc

  Betahistine8/16/24mg

  Serc je antihistaminikum používané k léčbě Meniereho choroby, ke snížení epizod vertigo, zvonění v uších (tinnitus), ztráty sluchu nebo poruch sluchu. Tento lék účinkuje zlepšením průtoku krve ve vnitřním uchu. To snižuje nárůst tlaku.
  Více Info

  Kč 17.00
 • Stugeron

  Cinnarizine25mg

  Stugeron - antihistaminické tablety, používané při cestovní nemoci; příznakech způsobených rovnováhou nebo pohybovými problémy, jako je vertigo, tinnitus a Ménierova choroba. Cinnarizine se používá k léčbě problémů ovlivňujících vnitřní ucho a rovnováhu, jako jsou závratě a zvracení.
  Více Info

  Kč 9.35
 • Tegretol

  Carbamazepine100/200/400mg

  Generic Tegretol is used for controlling certain types of epileptic seizures. It is also used to treat severe pain of the jaw or cheek caused by a facial nerve problem (trigeminal neuralgia).
  Více Info

  Kč 15.59
 • Vinpocetine

  Vinpocetine5mg

  Vinpocetine se používá ke zvýšení paměti a zvýšení metabolismu mozku. Používá se také pro ischemii a reperfuzní poranění a považuje se za neuroprotektivní látku. Existuje však několik důkladných klinických studií podporujících použití vinpocetine při cévní mozkové příhodě, demenci nebo jiných onemocněních CNS.
  Více Info

  Kč 22.95

Země, jazyk a měna

Náš platební program je certifikovaný:

Secure shopping certificates

 • Dostal jsem objednané zboží.
  Má objednávka byla vyřízena velice rychle.
  S termínem dodání jsem taktéž velmi spokojený. - Michal

 • Trusted Tablets 911

Delivery of Generics around the world just in time